היום שאחרי הניצחון על סוסיאדד


כתב: צוות האתר | תאריך: 24/11/2019

שער המארקה:

"עם החזה"| הפיצ'יצ'י של הליגה כובש השנה בכל דרך אפשרית. עוד נכתב על כך שהקבוצה הצליחה להתגבר על הטעות של ראמוס ולהיצמד לברצלונה במשחק אינטנסיבי. בייל ספג בוז. בסיקור במארקה נכתב כי 'ריאל שוב כופה את עצמה' ושבייל שיחק טוב. נכתב שיש אירועים מסוימים שמגדירים עונה וייתכן שהמחזור בשבת היה כזה. בארסה נראית מיוסרת על אף הניצחון, אתלטיקו קורסת. ריאל לעומת זאת התמודדה עם אתגר לא פשוט בדמות קבוצה מוכשרת. היו שם: בנזמה שהנהיג, מודריץ' שכבש שער סרגל, ואלוורדה דחף, קאסמירו נוכח, הנשמה של קרבחאל והידיים של קורטואה שהפכו לבטוחות. שריקות הבוז לבייל היו משניות. ריאל הזו כופה כבוד.

לוקה מודריץ' כמובן זכה למחמאות. "מודריץ' הוציא את כדור הזהב", נכתב במארקה, "אלה שקראו לו לפרוש יצטרכו לחכות. הוא יצא מהמנורה כמו ג'יני אמיתי והעניק למדרידיסטאס שלוש משאלות. הוא בהחלט הוביל את הקבוצה בדרך לקאמבק והיה אותו שחקן ישן וטוב". "הוא היה כבד בהתחלה אך לאחר מכן הכל השתחרר והוא הציג את משחקו הטוב ביותר מאז שזידאן חזר", נכתב ב-AS על השחקן שגרם למאמנו שבחר להשאיר את טוני קרוס על הספסל - ללא מעט כאבי ראש. כמובן שהקשר קיבל את הציון שלושה כוכבים גם במארקה וגם ב-AS.

גם זינדין זידאן החמיא למודריץ': "כמובן שאנחנו שמחים על הביצועים שלו, אנחנו יודעים למה הוא מסוגל וזה רגע נפלא. אנחנו לא כובשים הרבה שערים ממרכז השדה בדרך כלל ואנחנו צריכים להעז יותר בקטע הזה. בכל מקרה, אני מרוצה מהביצועים של כולם" 

על בייל: "אני לא יכול להגיד אם הבוז הוגן או לא, מותר לקהל לעשות מה שהוא רוצה. מה שברור הוא שבייל שחקן שלנו, הוא שחקן טוב מאוד והוא זקוק לאוהדים כמו כל אחד אחר. אני רוצה שהקהל יימחא כאפיים לכולם. הוא נכנס טוב למשחק. אני מקווה שלא נשמע יותר בוז כלפיו עד לסיום העונה. יש יותר מדי רעש סביב בייל, הוא רוצה להיות איתנו ולשחק טוב".

על המשחק עצמו אמר הצרפתי: "אני מרוצה מהרבה מאוד דברים. לא פתחנו טוב דווקא עם הכדור, היינו מאוד איטיים וספגנו שער מהיר אך ידענו להגיב. לא הרמנו ידיים. פתחנו את המחצית השנייה נפלא. השער עוד קודם לכן עזר לנו מאוד, הוא שינה הכל. כשאנחנו לוחצים טוב ומגנים היטב אנחנו יודעים שיש לנו את האיכות לכבוש בכל רגע".

טיבו קורטואה ספג שער מהיר במשחקו ה-50 במועדון ובכך רצף השער הנקי שלו נעצר על 535 דקות - הרצף השישי הכי ארוך בהיסטוריה של המועדון. השוער אמר על הטעות של ראמוס אמר: "הוא היה עם הגב ולא ראה, זה משהו שקורה". על משחקו ה-50 בריאל מדריד: "החלום הוא להשיג עוד רבים ולזכות בתארים. ברמה האישית אמר: " ברמה האישית אמר השוער: "רשמתי הצלה חשובה באחד על אחד ועוד מצב מסובך".

בניגוד לחבריו הוא לא אומר את הקלישאות הידועות על בייל: "לקהל מותר להביע את דעתו. הוא צריך לתת מאה אחוז לקבוצה. הוא נכנס טוב למשחק. בשער השלישי הוא היה מעורב. הוא צריך לזכות באמון של הקהל". על המשחק עצמו אמר: "אני מאוד מרוצה, זה היה משחק מורכב מול יריבה שמדורגת בצמרת והיא התכוננה למשחק שבועיים בעוד אני ואדן (הזאר) חזרנו רק ביום חמישי לאימונים. עלינו להיות רגועים גם אם לא התחלנו טוב את המשחק. התגובה הזו תעזור לנו למשחקים הבאים".