התגובות אחרי הניצחון על גלטסראיי


כתב: צוות האתר | תאריך: 06/11/2019

רודריגו ילד הפלא שכבש שלושער והגיע לחמישה שערים ב-370 דקות, התרגש מאוד: "אני מאוד שמח וזה נכון שהדברים הלכו הרבה יותר מהר ממה שציפיתי כשהגעתי לכאן, אבל אני מנסה להיות רגוע ולהמשיך לעבוד יום יום. הגשמתי חלום לשחק כאן בברנבאו בליגת האלופות ושהברנבאו שר את השם שלי. אני שמח, זה לילה מיוחד, אבל צריך להמשיך ככה. חבריי לקבוצה חתמו לי על הכדור, זה נחמד מאוד, הם לא רק שחקנים טובים אלא גם אנשים טובים, זה נתן לי ביטחון. קארים מקל עליי מאוד, אני שמח לשחק ליד שחקן נפלא כמוהו, הוא כמו 'מספר 10' שמשחק כחלוץ בעמדה של מספר 9.

קארים בנזמה אמר כשנשאל על כך שעבר את די סטפאנו: "אני לא מחשיב את עצמי כאגדה. כשחתמתי במועדון זה היה חלום ועכשיו אני מרגיש טוב. אני שמח מאוד ורוצה להמשיך ככה ולעזור לקבוצה שלי להגיע לרמה הגבוהה ביותר שאפשר. אני לא יכול לומר שיש לנו 11 קבועים, אנחנו קבוצה, כל שחקן שנכנס למגרש צריך לתת הכל למען הקבוצה, כולם חשובים. המשחק? כן, זה כנראה היה המשחק הכי טוב, היו לנו משחקים טובים אבל הפעם כבשנו הרבה, הקהל נהנה".

על רודריגו: "הוא טוב מאוד, מעולה, בן 18 אבל לא חושש משום דבר, משחק טוב עם הכדור, אני מבסוט כשאני רואה בחור צעיר על כך טוב". על שיתוף הפעולה עם הזאר: "לאט לאט אנחנו משתפרים, הוא שחקן נהדר, עוד נהנה מאיתנו הרבה, נייצר שערים רבים". על תפקיד המנהיג: "זה נכון, יש לי הרבה ביטחון ואם אני יכול לעזור לחבריי בקבוצה כשאני מדבר על כר הדשא ומכוון זה מעולה. יש לי הרבה ניסיון כאן ואני יכול לעזור".

Supera a Di Stéfano en Europa: "No me considero una leyenda. Cuando firmé por este club era un sueño y ahora me siento muy bien como estoy. Estoy muy feliz. Si puedo ayudar a mi equipo a llegar al máximo nivel, voy a continuar así".  Hat-trick de Rodrygo: "Muy bien, muy bien. Tiene 18 años, no tiene miedo. Juega el balón. Me encanta cuando veo a un joven que juega así".  Su asociación con Hazard: "Muy bien, muy bien. Poco a poco. Es un gran jugador y poco a poco vamos a demostrarlo".  Rol más de líder: "Sí. Tengo mucha confianza y, si puedo ayudar a mis compañeros cuando hay que hablar en el campo, lo hago. Tengo mucha experiencia en este club y, si puedo ayudar con las palabras, lo hago".  Si ya hay un once tipo: "No podemos decir que hay un once. Somos un equipo. Cada jugador que entra en el campo tiene que dar todo por este equipo. Somos un grupo y todos son importantes aquí".

המאמן זידאן: "רודריגו משחק בדיוק בשביל הדברים האלה. הוא מראה בכל פעם שהוא משחק עד כמה הוא טוב, ובגלל זה הוא משחק. אפשר להגיד הרבה מאוד דברים. הוא אינטיליגנטי ולומד מהר. אני שמח על המשחק וגם על התוצאה. 0:6 זה ניצחון מוחץ. כרגע ה-11 האלה הם הטובים ביותר, אבל אולי זו לא תהיה הקבוצה שתשחק בשבת. הכי חשוב שכולם מוכנים ונמצאים בכושר טוב". על ואלוורדה: "הוא משחק בצורה מושלמת בעמדה שלו". על בנזמה והשיאים: "הוא ממשיך את הסיפור שלו בריאל מדריד ומוביל אותה, המספרים שלו מוכיחים זאת. זו גאווה לעבור את די סטפאנו ועכשיו רק ראול וכריסטיאנו לפניו".

דני קרבחאל: "זה היה ניצחון חשוב מאוד, הקבוצה הציגה משחק שלם מאוד וזה בא לידי ביטוי בתוצאה. אבל עכשיו אנחנו חושבים על אייבר. כולם הקריבו מעצמם, רצו עם ובלי הכדור, ככה צריך לשחק. אם נשחק ככה - מעט מאוד קבוצות יוכלו לנצח אותנו. הדרך הכי טובה היא לכבד את היריב ולהמשיך לעשות את העבודה, ככה זה הכדורגל. בנזמה? הוא אחד מעמודי התווך שלנו, הוא ימשיך לכבוש ולשבור שיאים, הוא שחקן חשוב. רודריגו מעולה. הוא כבש שלושער, בישל, עזר, אני מקווה שימשיך ככה. באימונים אנחנו רואים שחקן מעולה כך שאנחנו לא מופתעים. מקווה שישחק נהדר גם בשבת".

ועכשיו על הדברים הפחות טובים. כנשאל על הביקורות: "הדרישות מצד הקבוצה הזו הן הגבוהות ביותר, ככה זה, מי שמשחק כאן כבר רגיל לכך. אנחנו צריכים לעבוד, לעבוד ולעבוד". על בייל: "אנחנו לא מוטרדים, הוא קיבל אישור מהמועדון להמריא ללונדון, ואם הוא בסגל ווילס והוא בריא אז למה שלא ישחק?". על הביקורת כלפי זידאן: "המאמן תמיד תחת זכוכית מגדלת. בסופו של דבר תמיד סיפק תוצאות. יש לו מוטיבצייה גדולה מאוד וגם לנו, אנחנו איתו".

אמיליו בוטראגיניו: "רודריגו קיבל מתנה, הוא משחק כאילו הוא שחקן וותיק ומבין את המשחק. זו הייתה הופעה נהדרת, אנחנו נרגשים עבורו, זה היה מרשים. הוא הפתיע את כולם. הוא מקבל החלטות נכונות - וזה מה שעושה את ההבדל אצל השחקנים הגדולים, והוא בעל יכולת טכנית. ההתקפה שלנו משחקת טוב ביחד, הזאר יודע ואוהב לשחק קבוצתי. רודריגו מציג איכות גבוהה".

על המשחק: "היינו חייביים לנצח. אנשים היו מרוצים מהמשחק הערב וזה חשוב, עמדנו בציפיות. אנחנו לא חושבים על ליגת האלופות וגם לא על המשחק הבא בשלב הבתים, אנחנו מתפים לליגה". כשנשאל על חאמס ובייל: "דיברו עליהם הרבה. הלילה אנחנו צריכים ליהנות. ריאל מדריד שמחה והשאלות עליהם הן רק קולות רקע".