כותרות העיתונים הבוקר:


כתב: צוות האתר | תאריך: 06/10/2019

שער המארקה:

"ריאל מדריד - אלופת הורטיגו" (סחרחורת), הזכירו שהניצחון היחיד העונה שהיה חלק הוא ה-1:3 על סלטה ויגו בבלאידוס. המשחק אתמול הזכיר מאוד את מה שקרה נגד לבאנטה. אוהדי ריאל היו בטוחים שהפעם הם כן ייהנו ממשחק שקט, אבל שוב הקבוצה גורמת לאמוציות ורגשות עזים. ריאל מדריד היא המוליכה אבל גם של הרגש והחרדה, נכנסת לבלאגן. החדשות הטובות הן שזה לא הסתיים באיבוד נקודות כמו נגד ויאדוליד לדוגמא. עוד הזכירו את הציטוט של קרבחאל לאחר המשחק - "אנחנו לא יכולים לסבול ככה לאחר יתרון 0:3. זה לא סימן טוב לאמינות".

שער ה-AS:

"סוף סוף הזאר"| הבלגי חגג בשעה טובה שער בכורה והרבה לחץ השתחרר, המשקל הכבד ירד מהגב שלו. "רציתי לכבוש שער בצורה מיוחדת", אמר. בבלגיה נכתב: " עם פחות לחץ עכשיו על כתפיו, והברנבאו שאיתו, הצעד הראשון להגיע למעמד של גלאקטיקו כבר קרה", יחד עם הציטוט של זינדין זידאן: "זה היה שער אחד מיני רבים שעוד יגיעו".

בתקשורת המשיכו להחמיא לפדה ואלוורדה - "החדשות הטובות ביותר לזינדין זידאן החודש", נכתב על הקשר שעלה בהרכב בדרבי וסיפסל את לוקה מודריץ' וחאמס רודריגס גם אתמול. "זה היה המשחק הטוב ביותר שלו בלבן, הוכיח למה ריאל הימרה עליו בגיל 17 בזמנו. הוא היה אחראי למשחק הטוב של ריאל שהסתיים בצורה לא צודקת. לזידאן היה ברור שהוא נשאר בריאל מדריד ויהיה שחקן חשוב".

בטור דיעה של חוסה לואיס הורטאדו נכתב 'מקרוס-מודריץ' ל-'קאסמירו-ואלוורדה'. זו התוכנית החדשה של זינדין זידאן, לא מה שחשבנו עליו בקיץ. ואם הצמד הזה שיחק בדרבי זה אומר הרבה. "אם תשאלו בברנבאו מהו שם נרדף לשליטה במרכז השדה - יחשבו על קרוס ומודריץ'. כך זה היה חמש שנים. אבל לא עכשיו". שום דבר הוא לא נצחי. קאסמירו ו-ואלוורדה חייבים לשחק. נכתב שזידאן שילם מחיר כבד על מרכז השדה שלו, והציטוט של ואלוורדה: "ארוץ עד שהרגליים שלי ישברו", הסביר הכל. והוא גם תורם התקפית וזה בונוס.

תומאס רונסרו כתב טור ב-AS עם ארבע נקודות והעיקרית שבהן - תחי קולומביה. הוא מפרגן לחאמס על השער שכבש, "מי שמצדיק את המחיר הגבוה עבור הכרטיס". נכתב שהוא נהנה מהפציעות של מודריץ' ואיסקו, מי זוכר שהיה מנודה. "אם הייתי חאמס - הייתי מתוסכל. תשע דקות בלבד נגד אוסוסנה, מעט זמן בדרבי נגד אתלטיקו, רבע שעה נגד גראנדה. כשהוא משחק הוא אחד הטובים ביותר. אבל אז הוא כבש והברנבאו התפוצץ משמחה, האם זידאן שמ את הקהל? הוא לא רק מביא פתרונות טקטיים אלא רץ בלי סוף. ה-16 שלנו הוא עדיין מספר 10". עוד הוסיף בטור - "סוף סוף הזאר", עכשיו משהו יצא ממנו, הסיר את התרמיל מלא אבנים. הוא החמיא לגראנדה שהריחה את השווויון עד שבא חאמס וקינח עם "מובילים שמחים. שמח להסתכל על הטבלה מלמעלה".