התגובות לאחר הניצחון על גראנדה


כתב: צוות האתר | תאריך: 05/10/2019

ריאל מדריד השיגה ניצחון חמוץ-מתוק 2:4 על גראנדה, תלוי על מה אתם מסתכלים. "ריאל תמיד סובלת בברנבאו", נכתב במארקה. "ריאל מדריד שוב מבזבזת התחלת משחק מצוינת ונותנת ליריבה לחזור. את המחצית הראשונה צריך לשמר". עוד ציינו לטובה את השער הרביעי. ב-AS היו מעט יותר אופטימיים וחיוביים - "יותר שערים מאשר פחד", שם נכתב "ריאל מדריד הייתה מצוינת במחצית הראשונה אך הפעם סבלה מטעות של שחקן יחיד - אראולה שתרם פנדל במתנה". עוד נכתב על פארטידזו של ואלוורדה וגם שער בכורה של הזאר ("הוא אמנם חסר משהו בפעולות האחרונות אך זה מתקרב")

שלושה מנצחים גדולים היו במהלך המשחק כמובן. אדן הזאר שכבש שער בכורה (גארת' בייל אפילו יצא מהאדישות ובירך אותו ברשתות החברתיות), חאמס רודריגס שהבקיע את הראשון שלו העונה וגם פדה ואלוורדה. במארקה פירגנו לקשר הצעיר ונכתב על רקע הפרסומים על כך שריאל מדריד רוצה לצרף קשר בינואר - "ומה אם יש כבר לזידאן בסגל את הקשר שהוא מחפש?". הקשר קיבל את הציון הגבוהה 3 כוכבים במארקה.

עבור חאמס היה מדובר במעין סגירת מעגל שכן את השער האחרון שלו במדי ריאל הוא כבש בתחילת מאי 2017, במשחק בדיוק נגד אותה היריבה - גראנדה, אם כי השער האחרון שלו בברנבאו היה עוד קודם לכן, בקלאסיקו, כשעלה מהספסל ושער שלו כמעט כפה תיקו בעשרה שחקנים. חאמס כתב ברשתות החברתיות: "איזו הרגשה מדהימה לחזור ולכבוש בסנטיאגו ברנבאו".

אדן הזאר אמר: "השער הראשון הוא תמיד קשה להשגה אבל זו זריקת ביטחון ואני מקווה לכבוש עוד שערים נפלאים לקבוצה הגדולה הזו. היה לי חשוב להבקיע היום. היה לא פשוט, גראנדה משחקת טוב, זו קבוצה חזקה ויש סיבה לכך שהיא במקום השני, אבל היינו טובים לאורך כל המשחק וגם כשספגנו. אלה הן שלוש נקודות חשובות".

ואלוורדה אמר: "ברור שאני שמח לשחק אבל קודם כל על הניצחון. זה יתרום לנו מאוד. אני תמיד מנסה לתת את המקסימום, אני תמיד ארוץ עד שהרגליים לא יוכלו יותר. שיחקנו טוב היום, המאמן נותן לי ביטחון ואני שמח. המאמן עובד איתנו על הלחץ על היריבה". הקשר לא אהב את הביקורת - "אני לא ממש מבין את הביקורת. עשינו תיקו מאכזב עם ברוז' ולא היינו טובים בליגת האלופות אבל יש עוד זמן להשתפר ואנחנו מוליכי הטבלה, נרצה להמשיך להתקדם". הקשר כמובן ישחק עם נבחרת אורוגוואי. זידאן אמר עליו: "אני שמח בשבילו, הוא מתקדם ומשתפר, הוא צומח, תמיד רוצה את הכדור, הוא היה חשוב בשני השערים ואני שמח עבורו".

זידאן דיבר על הדימיון בין הניצחון לבין המשחק נגד לבאנטה - "אסור להשוות למשחק ההוא, כבר אמרתי שאנחנו משחקים נגד קבוצה שפתחה את העונה טוב והיא במקום השני בטבלה. עשינו טעויות ועלינו לקבל את זה, אבל ידעתי שלא יהיה קל. אני רוצה להחמיא ליריבה. אין היום קבוצות קטנות בספרד כולן חזקות. ברור שאנחנו רוצים להשתפר. מותר לנו להיות מאושרים ממה שאנחנו עושים אבל ברור שאנחנו פרפקציוניסטים. גלטסראיי? נתכונן למשחק הזה בבוא הזמן, היום אנחנו שמחים. חבל על הפציעה".

על אדן הזאר: "אנחנו צריכים אותו ככה, הוא רוצה להבקיע והוא היה זקוק לשער הזה. ברור שהשער יעזור לו, אנחנו זקוקים לשחקנים הטובים שלנו". על מודריץ' - "אני שמח, זה שער נהדר, יש לו את הלהט הזה, הוא כבש נגד גראנדה שער דומה בעונת הבכורה שלי. הוא צריך להעז יותר". על אראולה: "לא צריך להגיד לו כלום, הוא יודע שהוא עשה טעות גדולה אבל היה לו משחק טוב. הוא כיוון את ההגנה ואני שמח עבורו, הוא חלק מהקבוצה".

דני קרבחאל דווקא כן דיבר על הבעיות: "אנחנו חייבים לתקן את העניין הזה ולהכריע את המשחקים בבית, בפעם הבאה הנקודות יאבדו. זה כבר קרה נגד לבאנטה. אנחנו עדיין לא מספיק אמינים ובטוחים כנראה, אסור לתת ליריבה לחזור לאחר ניצחון 0:3, אנחנו צריכים להיות 'רעים' יותר על המגרש, אבל אנחנו במקום הראשון והתחושה היא טובה". הוא החמיא להזאר - "הוא עובד קשה, חיכינו לשער שלו, הוא יעזור לנו". ועל עמדת המגן השמאלי - "כבר שיחקתי שם בעונה שעברה, החבר'ה פצועים, זה בסה"כ להחליף אגב. אפילו כמעט כבשתי".