כותרות העיתונים הבוקר


כתב: צוות האתר | תאריך: 02/10/2019

בכלי התקשורת קטלו את ריאל מדריד ובצדק. בשער המארקה נכתב: "שוב מסננת" בעוד בשער ה-AS הלכו על אדן הזאר המאוכזב ברקע לצד הכותרת "אזעקה במדריד". במארקה נכתב על המצב הבעייתי בליגת האלופות, סכנה אמיתית, שריאל חייבת 6 מ-6 בצמד המשחקים הקרובים נגד גלטסראיי. "השלווה הרגילה בליגת האלופות כבר איננה, מצב לא מוכר במדריד", נכתב. הרקורד הכי גרוע של ריאל ב-24 הפעמים בהן שיחקה בליגת האלופות במתכונת החדשה - ניצחון והפסד. עוד ציינו שכל מה שזידאן כביכול בנה ותיקן בשלושת המשחקים האחרונים - נגוז.

שני העיתונים כמובן התעסקו בטיבו קורטואה. "הוא נושר", נכתב ב-AS שם פיקפקו באמינות הדיווחים על סחרחורת וכאבים בבטן. הוא ספג חמישה שערים בליגת האלופות משמונה בעיטות בלבד למסגרת והוסיפו שאראולה המצוין לוחץ על מקום בהרכב. במארקה נכתב "לקורטואה יש בעייה עם הברנבאו, ולהיפך". "הוא בטח לא אשם באהבה הגדולה שקיבל קיילור נאבאס שזכה שלוש פעמים בצ'מפיונס, אך לא הוכיח שהוא ראוי לשחק ולא התחבר".

ואם כבר קורטואה, מאמן השוערים של נבחרת בלגיה התראיין ואמר: "שני השערים שספג אתמול הם נדירים ולא אופייניים לו, קשה לי להבין מה קרה. אני רואה את ריאל מדריד ולדעתי היא עדיין מחפשת את עצמה. זה נדיר מה שקורה איתו, ריאל צריכה להתייחס לקורטואה אחרת. הוא ילד מיוחד. אצלנו הוא תמיד בטופ. אני חושב שהבוז הוא לא רק אליו ברמה האישית. ריאל רוצה לבנות קבוצה גלאקטית ואין לה זמן לכך והאוהדים מתוסכלים. הוא צריך להמשיך בהרכב. הוא שוער נהדר ועוד יוכיח את עצמו בריאל".

על אדן הזאר: "הוא זקוק לזמן, אבל ריאל מדריד היא הקבוצה הגדולה בעולם וזה נורמלי שיש לחץ עליו לצד הכמיהה לראות ילדים מוכשרים שמשחקים. הוא לא שמן, אני מכיר אותו מגיל 17, הוא תמיד היה ככה. החולצה הלבנה אולי גורמת לכם לטעות. הוא שחקן נהדר".

ואם כל זה לא מספיק, הגיע איתות קשה מצידו של נאצ'ו שהוחלף במחצית בשל פציעה בברכו. במועדון פרסמו את דו"ח הפציעה - קרע חלקי באחת מן הרצועות ונראה שנאצ'ו, ששיחק בכל שלושת המשחקים האחרונים - ייעדר בין חודשיים לחודשיים וחצי. עוד פצוע לאוסף. צפוי לחזור רק לקראת 2019. הוא צפוי להחמיץ תשעה משחקי ליגה, עוד שלושה בליגת האלופות וכן את תחילת דרכו של גביע המלך.

במארקה העלו טור דיעה בו הכותב פונה למאמן זינדין זידאן ומבקש ממנו לוותר על ה-11 הקבועים, ה-"Once De Gala" שכבר לא טובים. "אני עיתונאי חובב ואתה מאמן יוקרתי עם שלוש זכיות בצ'מפיונס מאחורייך וזה לא היה כל כך מזמן. אף אחד לא מכיר את השחקנים שלך כמוכך, אנחנו לא רואים את כל אימונים, אבל זה לא ייאמן..." ואז הוא מתחיל. חבל שויניסיוס ששיחק מעולה נגד אוססונה ואפילו הבקיע, הוכיח כמה חשוב לו כשדמע - לא שיחק בכלל בדרבי. המהירות שלו הייתה יכולה לעזור. לוקאס ואסקס הוא מחליף מפואר, שחקן שנותן הכל, אבל היום הוא לא ראוי להיות בהרכב. והאוהדים כועסים וזידאן אשם בבוז כלפיו. ראמוס ו-ואראן משחקים יחד שנים ועדיין לא מתואמים. מודריץ' לא עומד בקצב המשחק. בהתקפה חסרים גולים למרות שבנזמה כובש מבעבר. הקבוצה לא עובדת היטב. היריבות מגיעות לברנבאו בקלות. מדובר בויאדוליד, לבאנטה וברוז'. המשחק נגד אוססונה היה יוצא דופן. המועדון שהשארת לאחר הזכייה בקייב כבר איננו. הקהל בברנבאו דורש דברים אחרים. ככה אי אפשר להילחם על התארים".