כותרות העיתונים הבוקר


כתב: צוות האתר | תאריך: 03/09/2019

שער המארקה:

"מה קרה למהפכה הצרפתית שהבטחת?" (זיזו)| המאמן הבטיח שינויים אבל רק אדן הזאר שהגיע יהיה שחקן הרכב בוודאות| 303 מיליון יורו השקיעה ריאל מדריד והיו 19 שינויים אך ריאל מדריד מתעקשת לשמור על הליבה שלה.

בכתבה אחרת נכתב: שים לב לזה - זידאן - כשדובר על השינויים התכופים בהרכב בשלושת מחזורי הפתיחה - שלושה משחקים, שלוש שיטות, 17 שחקנים שפתחו בהרכב. המאמן לא מוצא את דרך המלך של ריאל מדריד. הוא אמנם התבסס לא אחת על רוטציות בעונת האליפות וידע לשנות את השיטות אך אלה לא בשורות טובות. כמובן שישנם אילוצים ובראש ובראשונה הפציעה של אדן הזאר שטרם שיחק, ונזכיר גם את ההיעדרויות של דני קרבחאל שהיה מושעה מהמחזור הראשון וכן את לוקה מודריץ' שהורחק בבלאידוס ולא היה יכול לשחק נגד ויאדוליד. לזידאן יש את שבעה הקבועים שלו: טיבו קורטואה, סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, קאסמירו, טוני קרוס, גארת' בייל (שכזכור, היה כבר עם רגל וחצי בחוץ) וקארים בנזמה.

במחזור הראשון - זידאן פתח במערך 4:3:3 נגד סלטה ויגו בבלאידוס. אודריוזולה במקום קרבחאל המושעה, ויניסיוס קיבל אשראי בצד ימין של הטריו ההתקפי וכמובן גם בייל, שבישל את השער הראשון - היה בהרכב במה שהוגדר כהפתעה לאור כל מה שקרה במהלך הקיץ.

במחזור השני - זידאן פתח במערך 4:2:3:1 נגד ויאדוליד בברנבאו. זו הייתה הפרמיירה של חאמס, גם איסקו פתח בהרכב (שניהם הוחלפו בהמשך), קרבחאל חזר ומודריץ' המושעה נעדר. בהרכב שיחקו אז שמונה שחקנים שעלו בהרכב נגד סוסיאדד באנואטה ב-2014/15

במחזור השלישי - זידאן פתח במערך 4:4:2, במשחק בלה סרמיקה, עם לוקאס ובייל באגפים ושני חלוצים - יוביץ' ובנזמה שלא הסתדרו כל כך יחד. מודריץ' סופסל, ומנדי עלה להופעת בכורה בריאל מדריד במחשבה על מנוחה למרסלו וכן התמודדות מול המהירות בכנף מצד ויאריאל.

ב-AS כתבו על שיתוף הפעולה הכושל בין החלוצים שלנו במשחק בלה סרמיקה. לוקה יוביץ' וקארים בנזמה פשוט לא "התערבבו" כמו שצריך. זידאן רצה להפתיע במערך חדש נגד ההגנה הגרועה שממול אך זה לא הצליח. האוהדים, שלא רגילים לראות מערך של שני חלוצים כבר עשור - הופתעו. בנזמה בעט לקורה, יוביץ' עשה מבצע יפה והיה קרוב לכבוש, אך שניהם לא הצליחו במשימה. הם שלחו 39 מסירות מדויקות - 22 מהן של בנזמה ו-17 של הסרבי, אלא שהם לא מסרו אחד לשני ב-68 הדקות שלהם יחד, עד שיוביץ' הוחלף. לפחות הוא עשה עקב נהדר שאיפשר לקרבחאל לבשל לבייל.

ובנושא אחר, קצת שינויים במספרי החולצות של השחקנים - היות וטיבו קורטואה כבר נרשם בליגה הספרדית עם חולצה מספר 13 - הוא תקוע עם המספר הזה עד לסיום העונה, כך שהשוער החדש אפונסו אראולה ייהנה מחולצה מספר 1 של ריאל מדריד, במקומו של קיילור נאבאס. ויניסיוס נטש את חולצה מספר 28 איתה שיחק בעונה שעברה לטובת 25 כמחויב בחוק.