התגובות לאחר ויאריאל


כתב: צוות האתר | תאריך: 02/09/2019

זינדין זידאן ניסה להסתכל על חצי הכוס המלאה: "הקבוצה הגיבה טוב לאחר שספגה, היינו צריכים לכבוש שערים נוספים. זה חשוב שלא הפסדנו, אבל אנחנו חייבים להשתפר בהגנה. בהתקפה אנחנו יודעים למה אנחנו מסוגלים. לא פתחנו את המשחק טוב, הייתה חסרה אינטנסיביות, אנחנו צריכים לדעת להתחיל טוב יותר את המשחקים". כמוכן, על מערך שני החלוצים: "זו הייתה התוכנית משום שידענו שיש ליריבה בעיות בהגנה, אבל לא הצלחנו להשיג את השערים שרצינו".

הקשר קאסמירו היה כנה: " ריאל מדריד תמיד חייבת לנצח, אני חושב ששלטנו במגרש, זה משחק קשה מאוד כמובן, אבל הם כבשו במצבים שאליהם הגיעו. נלחמנו עד הסוף אבל זו הדרך. הפגרה מגיעה בתזמון טוב. מה חסר לקבוצה? הכל חסר לנו - לכבוש יותר שערים, להתגונן טוב יותר, לשחק כקבוצה. אנחנו צריכים לשמור על הרוח הקבוצתית וכך נוכל להגיע רחוק בליגה. הספקות של האוהדים? זה נורמלי, אנחנו חייבים להוכיח".

בספרד, איך לא, קטלו את ריאל מדריד. שישה משחקים בלבד ניצח זידאן מאז חזר לקווים מתוך 14. "הקבוצה הזו שכחה איך לנצח", סיכמו במארקה. המשחק נגד ויאריאל היה העתק מהעונה שעברה. אחרי הניצחון בבלאידוס שהבטיח שינוי, הגיעו שתי תוצאות תיקו ששוב פוצצו את כל האזעקות שהיו במהלך הקיץ. ריאל מדריד כבר ארבע נקודות לאחר המוליכה אתלטיקו. רק ההתחלה הרעה של ברצלונה משאירה אותה בחיים. עוד נכתב על כך שקאסמירו מכיר בבעיות ואמר בלי בעיות: "מה חסר לנו? חסר הכל".

קרלוס קארפיו כתב בטור במארקה - "הקבוצה הזו חסרה כל כך הרבה דברים", שם הוא טוען שבעוד זידאן ממשיך להתעקש עד היום האחרון להחתים את פוגבה, ריאל מציגה בדיוק את אותן הבעיות מהעונה שעברה, כאילו הצרפתי יכול לפתור הכל. היא מאוד איטית, משעממת, נשענת רק על כישרון ובלי חיבור אמיתי. אין שליטה אמיתית במגרש, חסרה פריסה אמיתית של קבוצה וגם קיימת נחיתות פיזית. חסרת שיטה, חסרת שערים. אבל הכי גרוע זה מה שקורה בהגנה. אין אגרסיביות ואין שיטה, זה היה כבר שנים, אבל הפעם זה עולה במזומן עם 50 שערי חובה בעונה. 

"זידאן חייב לדרוש מהשחקנים שלו יותר. ריאל מדריד לא יכולה לקבל את התוצאות האלה והכדורגל הזה", נכתב ב"מארקה". "יש להם שעות אחרונות להרהר על מה שקורה ולתקן עם רכש מאסיבי בחלון ההעברות". השוער טיבו קורטואה הפגין יכולת חלשה והיה לו חלק גדול בשני השערים. הוא שמר רק פעם אחת על שער נקי ב-11 משחקים. השוער, בדומה לטוני קרוס ולוקה יוביץ', זכה לציון הנמוך של כוכב אחד ב"מארקה" ו"אס", בעוד הקפטן סרחיו ראמוס שביצע טעות איומה שהובילה לשער יתרון של הצוללת - קיבל את הציון 0. מנגד, פרלאן מנדי שערך הופעת בכורה בריאל מדריד זכה לתשבוחות: "הוא הכי טוב בקבוצה הזו", נכתב שם ציינו את המהירות, האגרסיביות וקור הרוח שלו.