הזאר: "אני ברקיע השביעי"


כתב: צוות האתר | תאריך: 11/08/2019

אדן הזאר כבש את שער הבכורה הלא רשמי שלו בריאל מדריד בשבוע שעבר והצית את הדימיון. ביום שישי הוא זכה לכבוד הגדול כשקיבל את חולצה מס' 7 הקדושה. בתזמון נהדר ורגע לפני משחק ההכנה האחרון של ריאל הקיץ, נגד רומא, הקשר הבלגי התראיין באיטליה ודיבר על ריאל מדריד בעיניים בוהקות. אין ספק שהוא לא יכול לחכות למשחק הפתיחה נגד סלטה ויגו ביום שבת.

"כילד, חלמתי יום אחד ללבוש את החולצה של ריאל מדריד, היו לי פוסטרים של זינדין זידאן בחדר, הערצתי אותו, הוא היה אחד האלילים שלי. ועכשיו יש לי הזדמנות לשחק תחתיו, זה נהדר. כשריאל מדריד דופקת על הדלת שלך, אתה יכול לעשות רק דבר אחד - לפתוח אותה".

"עשיתי בצ'לסי דברים גדולים והיו לי כאן שבע שנים נהדרות, אבל עכשיו בריאל מדריד אני מרגיש בגן עדן, אני ברקיע השביעי", אמר בתזמון מושלם עם שימוש במספר 7. על כך שהוא כביכול מגיע במקומו של כריסטיאנו רונאלדו שהותיר חור ענק בקבוצה - "אני רוצה להביא לריאל את מה שאני יכול ויודע, להיות מועיל למאמן ולחבריי לקבוצה, זה הכל".

כשנשאל על המאמנים האחרונים שלו, אמר - לאנטוניו קונטה ומאוריציו סארי יש את הסגנון שלהם, הם שונים אבל כל אחד יודע להעביר את המסר בצורה טובה. שניהם ווינרים. למדתי מהם המון!"

על הרשתות החברתיות - "המדיה החברתית העדכנית זו הזדמנות ייחודית להיות קרובה למעריצים שלנו שמפוזרים בכל רחבי העולם. אבל מה שחשוב הוא לא להגזים ולהשתמש בזה בדרך הנכונה, כלומר להתאחד ולא לגרום לעמותים".

על המונדיאל האחרון - מקום שלישי - החמצה או הצלחה - "זו אחריות עצומה שמלאת אותך בגאווה. ההתאחדות הבלגית עשתה עבודה גדולה בשנים האחרונות והצלחנו להשיג תוצאה היסטורית. הסיפוק הגדול הוא לרגש את האוהדים שלנו למשל עם הניצחון מול ברזיל. אני חושב שזו נקודת פתיחה ותוצאות טובות עוד יגיעו. אולי ביורו הקרוב. זה דור הזהב של הנבחרת ואנחנו יכולים לעשות היסטוריה".