כותרות העיתונים הבוקר: ניימאר?


כתב: צוות האתר | תאריך: 09/08/2019

"ניימאר באופק", נכתב בשער המארקה לפניכם. לאחר סגירת חלון ההעברות באנגליה די ברור שריאל מדריד לא תוכל לצרף את פול פוגבה שהיה המטרה מספר 1 של זינדין זידאן הקיץ הזה. כעת, עם הכסף "שנחסך", המועדון משנה כיוון לאור ההבנה שהיחסים בין פ.ס.ז' לברצלונה רעועים. נכתב שעד עכשיו ריאל שמה את סאגת ניימאר בצד והתרכזה כל-כולה בצירופו של הצרפתי. כעת יש תפנית של 180 מעלות והמועדון רוצה החתמה גלאקטית. ריאל תגיש הצעה רשמית לאלופת צרפת. גם השחקן עצמו נהנה מהמצב ופרסם אתמול סטורי ברשתות החברתיות עם תמונה שלו במשחק ראווה ישן לצד זידאן ורונאלדו (נזאריו).

במועדון רוצים כבר זמן רב להחתים שחקן התקפה גדול. הקושי במשחקי ההכנה לצד הפציעה של מרקו אסנסיו הביא את המועדון לחשוב שוב. נכתב שלריאל יש יתרון על בארסה כי היא יכולה לשלם יותר כרגע. פ.ס.ז' רוצה להחזיר את ההשקעה על ניימאר שעלה 222 מיליון יורו ודורשת מחצית במזומן. לוקה מודריץ' לא יהווה חלק מהעסקה וריאל מדריד תסרב להכליל את קאסמירו, אבל גארת' בייל וקיילור נאבאס כן ריאליים. דבר אחד בטוח: ריאל מדריד נכנסה לזירה.

ב-"AS" נכתב על שער העיתון "ניימאר למכירה פומבית" והזכירו שהברזילאי כבר סיכם בריאל מדריד בקיץ 2013 ואף עבר בדיקות רפואיות, אך הגיע לבסוף לברצלונה. כעת ריאל תוכל להחתים את מי שהיה אחד החלומות הגדולים של הנשיא, בביצוע "מחטף" וסגירת חשבון. לנשיא מערכת יחסים טובה עם וגנר ריביירו שקשור לניימאר. לפני מספר חודשים הם נפגשו במשרדי ACS. לריאל יש יחסים טובים גם עם נשיא הצרפתים נאסר אל חלאיפי. לפי הדיווח שם, גם חאמס עשוי להיכלל בעסקה.