הערב ב-20:00: ריאל מדריד נגד רד בול זלצבורג


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/08/2019

ריאל מדריד של זינדין זידאן ממשיכה בהכנות לקראת העונה הקרובה 2019/20. שבוע לאחר הניצחון 3:5 על פנרבחצ'ה, משחק בו עדיין היו יותר מדי ליקויים, הקבוצה תפגוש את רד בול זלצבורג (20:00), שתשחק בשלב הבתים בליגת האלופות אליו תעפיל אוטומטית לאחר שזכתה באליפות באוסטריה. ב-AS התייחסו בעיקר לאדן הזאר שבחמשת משחקיו עד עתה לא בלט ולא תרם אף שער או בישול. "זה הזמן שלך", נכתב בשער העיתון. "רק יכולת גדולה של הקשר תסיט את הפוקוס מפול פוגבה ואחרים ותביא לאופטימיות לקראת פתיחת העונה", נכתב. "ריאל מדריד לא יכולה להמשיך להתעכב עם ההמראה. היא צריכה לעצור את הדינמיקה השלילית".

היילייט נוסף מהמשחק הערב יגיע מצד הברזילאים. קאסמירו שהצטרף להכנות באיחור כמובן, בשל הזכייה בקופה אמריקה, יפתח בקישור האחורי וינסה לעשות סדר לאחר שהקבוצה ספגה לא פחות מ-16 שערים. גם בלם הרכש אדר מיליטאו ישחק לראשונה. טיבו קורטואה ולוקה יוביץ' שכבר החלימו מהפציעות - יחזרו להתאמן כרגיל אך יפתחו על הספסל. פרלאן מנדי עדיין פצוע וכמוהו גם ברהים דיאס ומרקו אסנסיו.

ב-AS כתבו שהמאמן שוקל לשחק במערך די מוזר של שלושה בלמים כלומר מיליטאו יחד עם ראמוס ו-וראן, כדי לאזן את המשחק ואולי לשחרר את הזאר מתחת לשני חלוצים: לוקה יוביץ' וקארים בנזמה, כשהאחרון כבש שלושער נגד הטורקים, וכעת הוא מלך השערים של הקבוצה במשחקי ההכנה.

השאלה הגדולה סביב המשחק הייתה האם חאמס רודריגס וגארת' בייל ישותפו, אבל סימני השאלה הפכו לסימן קריאה, כאשר פורסם שהשניים לא המריאו למשחק וכנראה שזה סתם את האפשרות שהקשר הקולומביאני יישאר בריאל מדריד בעונה הנוכחית. גם לוקה מודריץ' לא זומן בשל פציעה קלה. גם מריאנו נופה, דרך אגב.