אדן הזאר בראיון


כתב: צוות האתר | תאריך: 19/07/2019

העונה עצמה עוד רחוקה מלהתחיל, יש עוד חודש של משחקי אימון ו"חיות אחרות", אבל אדן הזאר, השחקן היקר בהיסטוריה של ריאל מדריד ומי שמסומן כמנהיג של הקבוצה לעונת 2019/20 - כבר לא יכול לחכות אפילו למשחק ההכנה הראשון נגד באיירן מינכן. בראיון קצר הוא מביע תשוקה אמיתית להוכיח את עצמו ולהצליח בשורות המועדון הטוב בעולם. "הוא משוגע ללבוש כבר לבן", כתבו עליו במארקה.

"אלה אמנם משחקי ידידות אבל הם הולכים להיות המשחקים הראשונים שלי בריאל מדריד, אז אני רוצה להרשים את כולם. את המאמן, את חבריי הקבוצה, את האוהדים, אני אנסה לתת את הטוב ביותר", אמר הזאר בפתח דבריו. על העונה הקרובה אמר: "המוטיבצייה שלנו לזכות בתארים היא גדולה, זה לא קשור אליי ולא תלוי רק בי, ככה מתנהל המועדון הזה. כשאתה מרגיש שהקבוצה רוצה לנצח, אתה צריך לנצח ולכן אני אוהב כדורגל. משחק לא מוכרע על ידי שחקן אחד אבל אם יש לך את אותה הרוח כמו לשאר השחקנים והמועדון, אתה יכול להצליח הרבה יותר גם ללא כישרון".

הזאר מדגיש: "הטוב ביותר עוד יבוא", וחזר על המשפט שוב: "הטוב ביותר עוד יבוא", ומוסיף שהוא צריך חופש פעולה כדי להציג את הגרסה הטובה ביותר שלו - "אני מנסה לשחק בחופשיות, לפעמים זה לא קל בכדורגל, אבל אני שחקן מסוג כזה שאם הוא לא משחק בחופשיות אז הוא עלול לטעות ולאכזב. אני אוהב לשחק בצד שמאל בעיקר אבל גם בימין, לעתים במרכז, להפתיע. אני משחק לפי אינסטיקנט, זה הכדורגל בשבילי. אני לא מתכנן מהלכים מראש ולא משחק בזהירות. תוך שנייה אני מקבל החלטה".

הבלגי מודע ללחץ העצום שיש בריאל מדריד: "כאשר אתה משחק בריאל מדריד, אתה חייב לנצח בכל שנה ואם זה לא קורה ואתה לא זוכה באליפות - אז האוהדים כועסים ולא חשוב מה קרה קודם לכן, אבל זה נורמלי בריאל מדריד. אתה צריך לנצח כל הזמן ולכן אני כאן. מה אני יכול לתרום? הגעתי לצ'לסי לפני שבע שנים כנער, וכיום אני בוגר, שיחקתי יותר מ-500 משחקים ואני בן 28, אבל עדיין מרגיש צעיר. הליגה האנגלית שונה מאוד מליגת העל, אבל אני מקווה להסתגל במהירות ובטוח שהניסיון יעזור לי.".