ריאל מדריד יצאה לדרך


כתב: צוות האתר | תאריך: 09/07/2019

הרבה זמן חיכינו לרגע הזה: אמנם לא יותר מבדיקות רפואיות ואימון כפי שאומרים בקטנה 'חצי כוח', אבל עדיין מרגש: ריאל מדריד פותחת את עונת 2019/20. השחקנים התקבצו בולדבבאס בשעות הבוקר המאוחרות לשיחה קצרה ועברו את הבדיקות הרפואיות בהצלחה (או שלא: תלוי עד כמה אתם מתייחסים לגארת' בייל). "עוד אתגר ניצב בפני זידאן", כתבו ב-AS בבוקר, בעוד במארקה הלכו על "הקיץ הקשה ביותר של המאמן". נכתב שהמאמן מודע לאתגר העצום אחרי העונה החלשה מצד אחד ומסע הרכש מצד שני, הגדול בתולדות המועדון, והוא בעצמו השתנה. 'התעלומה של זידאן', נכתב שם - המאמן יודע שלא מדובר באותה קבוצה מנצחת שזכתה שלוש פעמים ברציפות בליגת האלופות. הוא הגיע במרץ כדי לבנות את הקבוצה ביולי והפך לקר, מרוחק ועצבני. הוא בטח לא היה מרוצה מסיום העונה שעברה.

במסגרת הכתבות בתקשורת, אגב, במארקה כתבו על מספר סימני שאלה שאותם אתם כבר מכירים: מרסלו או מנדי באגף שמאל, האם פול פוגבה יצטרף (69% מעריכים שכן), מה יהיה עם גארת' בייל, סוגיית החבר'ה הצעירים, ויניסיוס (70% מהאוהדים הצביעו שהם רוצים לראות אותו בהרכב בכנף ימין לעומת 30% שחושבים על מרקו אסנסיו), השחקנים הפחות בכירים שעלולים לעזוב, למשל איסקו, וברמת הפיקנטריה תהו האם אדן הזאר יקבל את הספרה מס' 7 או לא, ואפילו צחקו - האם סרחיו ראמוס יסכים לתת לו להשתתף גם בפנדלים.

גארת' בייל התקבל על ידי מעט האוהדים (לא יותר מ-20 שנכחו) בבוז כשהם צועקים לו "כפוי טובה" אך הם מאוד התרגשו לראות את דני קרבחאל לדוגמא. צוות האימון החדש של זינדין זידאן, בדגש על מאמן הכושר מנבחרת צרפת, שיחליף את אנטוניו פינטוס, התקבצו לתמונה רשמית והמועדון מיהר לפרסם תמונה לאוהדים - של הקפטן סרחיו ראמוס כמובן. הראשון להיכנס לחדר הבדיקות הרפואיות היה טוני קרוס, אחריו דני קרבחאל ואז גארת' בייל.

עבור אדן הזאר זו הייתה הפעם הראשונה בה הוא דורך על כר הדשא בולדבבאס והוא כמובן היה במרכז העניינים. לא מעט פרצופים חדשים הגיעו: גם לוקה יוביץ', פרלאן מנדי, רודריגו, אפילו קובו [שניהם צפויים לחזק את קסטיליה של ראול], ובלט בהיעדרו אדר מיליטאו שטרם הוצג במדי הקבוצה, זאת בשל השתתפותו וזכייתו בקופה אמריקה יחד עם נבחרת ברזיל. גם קאסמירו נעדר מאותה הסיבה וכן שחקנינו מנבחרת ספרד הצעירה: דני סבאיוס וחסוס ואייחו. השחקנים הוותיקים הבולטים בסגל כמובן הגיעו: לוקה מודריץ', קארים בנזמה, רפאל ואראן ואחרים.

הזאר כתב ברשתות החברתיות על רקע מגוון תמונות שלו: "היום הראשון במשרד החדש", ואנחנו כתבנו בחיוך: "הזאר מעכל עד כמה הסמל הזה גדול". לוקאס ואסקז בישר בחיוך: "עונה מספר 5 מתחילה" כשהוא מתכוון ברמה האישית כמובן, וגם דני קרבחאל ומרסלו העלו תמונות כמו גם מרקו אסנסיו שכתב על האתגר הגדול לקראת העונה הבאה בתקווה להילחם על הכל.

הקבוצה תמריא מחר בצהריים לקנדה שם תעבוד בעשרת הימים הראשונים בעיקר על הכושר הגופני עם מאמן הכושר החדש, וב-21 ביולי תפגוש את באיירן מינכן כשאחר כך יחכו לה ארסנל ואתלטיקו מדריד. מי שעשוי להצטרף למחנה האימונים באיחור הוא איסקו, בשל בשורות טובות: מצפה ללידת בנו השני.