לוח המשחקים פורסם: ריאל תפתח בבלאידוס


כתב: צוות האתר | תאריך: 04/07/2019

ההתאחדות הכדורגל הספרדי ערכה היום בצהריים את הגרלת משחקי הליגה הספרדית לקראת העונה הקרובה 2019/20. ריאל מדריד זכתה להגרלה קשה כשבסיבוב הראשון תשחק את כל המשחקים הקשים בחוץ. כזכור, ריאל ביקשה להתחיל את העונה עם שלושה משחקי חוץ בשל עבודות שיפוץ בסנטיאגו ברנבאו. ב-18 באוגוסט תיפתח הליגה וריאל מדריד תתארח אצל סלטה ויגו בבלאידוס, מגרש בו ניצחה בשנה שעברה 2:4 במשחק הבכורה של סנטיאגו סולארי על הקווים. בארבע מחמש השנים האחרונות הצליחה ריאל מדריד לפתוח את העונה ברגל ימין ולנצח במחזור הפתיחה, כשהמעידה היחידה הייתה עם רפא בניטס בעונת 2015/16, אז סיימה ריאל בתיקו מאופס נגד ספורטינג גיחון העולה החדשה במשחק חוץ. משחק הבית הראשון יהיה נגד העולה החדשה ויאדוליד ב-25 באוגוסט. ריאל מדריד תסיים את העונה במשחק חוץ נגד לגאנס באצטדיון הבוטארקה. 

במחזור החמישי יגיע המשחק הגדול הראשון באמת (עם כל הכבוד למשחק החוץ מול ויאריאל במחזור השלישי), כשריאל מדריד תצא לראמון סאנצ'ס פיחואן נגד האקס ז'ולן לופטגי, כשמאזן האימים שלה במגרש הזה ידוע היטב. הדרבי הגדול יגיע במחזור השביעי כשריאל מדריד תתארח בוונדה מטרופוליטנו בדרבי נגד אתלטיקו מדריד ב-27 בספטמבר, ו"הגומלין" בברנבאו יהיה במחזור ה-22 בתאריך ה-2 בפברואר. במחזור ה-17, תאריך 15/12, תתארח ריאל מדריד במאסטייה אצל ולנסיה.

אין ספק שמשהו חסר לכם: כמיטב המסורת, הקלאסיקו הראשון ייערך בקאמפ נואו, במסגרת המחזור העשירי ובתאריך 27 באוקטובר (בהעתק מושלם של מה שקרה בעונה שעברה). במחזור ה-26, בתאריך ה-1 במרץ, ריאל מדריד תארח את ברצלונה ותרצה לנצח קלאסיקו ביתי ראשון בליגה מאז עונת 2014/15.