כותרות העיתונים הבוקר


כתב: צוות האתר | תאריך: 12/06/2019

שער המארקה:

"זידאן מהמר על ויניסיוס"| בניגוד למה שפורסם, המאמן הצרפתי מרוצה מאוד מהקשר הצעיר שלרוע מזלו לא יכלל בסגל הנבחרת לקופה אמריקה, אבל יוכל לרשום קדם עונה מלא עם הקבוצה. זידאן חושב כיצד לשלב אותו בהרכב יחד עם אדן הזאר, והברזילאי צפוי לעבור לשחק בכנף ימין. נכתב שזידאן מחזיק ממנו והסיבה היחידה שהוא מיעט לשחק בסיום העונה הייתה מצבו הפיזי והקושי לחזור מהפציעה. זידאן רואה בשחקן ורסטילי לחלוטין וכזה שיוכל לשחק אפילו באמצע לעתים, ילמד להסתגל לכל עמדה בהתקפה ואין רצון לוותר על המהירות והשאפתנות שלו.

- לוקה יוביץ' כבר במדריד, נחת אתמול בבירת ספרד בשעות הערב המאוחרות ומתכונן להצגתו לתקשורת היום ב-14:00 בסנטיאגו ברנבאו. החלוץ 'נלכד' על ידי צלמי הפפראצי. כבש שער נפלא במדי הנבחרת הצעירה של סרביה.

- ואם כבר שחקני רכש, בריאל מדריד מתכוננים לקראת הצגתו של אדן הזאר מחר ב-20:00 בסנטיאגו ברנבאו. במועדון רואים בבלגי כפנים של פרוייקט הגלקטיקוס החדש. ב"מארקה" נכתב שהמועדון מצפה שהאוהדים יפוצצו את הסנטיאגו ברנבאו, כש-85 אלף אוהדים הגיעו להצגתו של כריסטיאנו רונאלדו לפני עשור. קאקא 'משך 50 אלף אוהדים, חאמס רודריגס 45 אלף אוהדים, וקארים בנזמה וגארת' בייל משכו 30 אלף אוהדים, בעוד בתחילת העשור הקודם אירוע הצגתם של לואיס פיגו, זינדין זידאן, רונאלדו ודיוויד בקהאם היו אירועים צנועים יותר. ב-"AS" הוסיפו שבכוונה כיוונו לשעת ערב מאוחרת כדי שהמבוגרים יהיו אחרי העבודה ויביאו את ילדיהם, ושהברנבאו צמא לגלקטיקו לאחר חמש שנים. 'כך ייעשה לאיש', שחקן הרכש היקר בהיסטוריה של ריאל מדריד.

- עדכון משעשע: במועדון החלו הרי עם מכירת החולצות לקראת העונה הבאה. בריאל מדריד מוכרים גם חולצות של זינדין זידאן עם הספרה מס' 5 ממש כמו בימיו כשחקן והאוהדים מסתערים. אגדה נשאר אגדה.

- הקשר לוקה מודריץ' התראיין אתמול וסיכם את העונה האחרונה שעברה עליו. דווקא לאחר ההגעה לגמר המונדיאל והזכייה בכדור הזהב, השחקן רשם עונה איומה. "הייתי מותש, בעיקר נפשית, כי פיזית יכולתי להתאושש", אמר מודריץ' שדיבר על עונה 'לא רגילה' שלו ושל המועדון. על הנבחרת: "לא הייתי מסופק מהקריירה שלי, למרות ההצלחות בריאל מדריד, אם לא הייתי מגיע להישג במדי הנבחרת. היינו עייפים אבל הייתה לנו מוטיבצייה לגבור על הדור של 1998, היינו אובססיביים". על העונה הבאה: "ריאל מדריד תצטרף עוד שחקנים טובים, אנחנו זקוקים לזה, אני מצפה לפתיחת העונה ובטוח שתהיה עונה נהדרת שלי ושל הקבוצה". מודריץ' היה גאה על הזכייה בכדור הזהב ואמר: "נכון, אני אחד הוותיקים בקבוצה".