דיווח: העברת הזאר סוכמה, הודעה רשמית בקרוב!


כתב: צוות האתר | תאריך: 05/06/2019

תוכנית הטלוויזיה "El Chirnguito", הדבר החם ביותר בכדורגל האירופי, חשפה לפני שעות אחדות שריאל מדריד וצ'לסי סיכמו סופית את העברתו של אדן הזאר בתמורה למאה מיליון יורו. האנגלים כמובן רצו להרוויח כמה שיותר על הכוכב הבלגי שמסיים את חוזהו בעונה הבאה, אך הבינו שאין להם ברירה. לפי הדיווח, הודעה רשמית תצא בשעות הקרובות ואנחנו נוסיף שהזאר יוצג רשמית ככל הנראה בשבוע הבא, לאחר משחקה השני של נבחרת בלגיה בשבוע הנבחרות הזה במוקדמות יורו 2020.

במארקה כבר חושבים צעד קדימה: איזו חולצה יקבל אדן הזאר, או שהכוכב הבלגי יוצג בלי מספר? חולצה מס' 7 תפוסה על ידי מריאנו דיאס שרוצה להישאר (זה המצב), מספר 10 הוא לוקה מודריץ', זוכה כדור הזהב, ונראה שהזאר לא יבקש את החולצה מהקרואטי, למרות שבמועדון חשבו שיהיה מדובר באחלה תרגיל שיווק. 

גארת' בייל תופס את חולצה מס' 11 אותה גם ויניסיוס חומד מאוד - זכר לתקופה בפלמנגו. לוקאס ואסקס הוא זה שלובש את מס' 17 - שילוב של 10 ו-7, וזו הייתה החולצה שלבש הזאר בעונת הבכורה בצ'לסי. חולצה מס' 16 פנויה אך 'אין לה משקל היסטורי במועדון', ויש גם את מספר 23 ששייך לרגילון והיה שייך בעבר לדיוויד בקהאם ומסוט אוזיל. בריאל מדריד חושבים על הנושא ברצינות ורוצים ליצור חגיגה גדולה כמו עם הצגתו של חאמס רודריגס בקיץ 2014.

בסקר המארקה הצביעו יותר מ-85 אלף איש ומבחינתם אין שאלה: מספר 7 יועבר ממריאנו לטובת הבלגי (48%). במקום השני: ספרה מס' 11 של בייל - עם 30%, ו-13% חושבים שמודריץ' צריך לוותר על החולצה שלו. 5% תומכים במספר 16, 2% חושבים שהמספר של בקהאם ראוי ו-1% חושבים שספרה 17 תתאים. אנחנו נזכיר שבעונת 2002/03 רונאלדו נאזריו שיחק עם חולצה מס' 11 משום שהספרה 9 הייתה תפוסה על ידי פרננדו מוריינטס, ולגבי בקהאם בקיץ 2003 אין צורך להזכיר - ראול לבש את החולצה הקדושה ולכן בקהאם התפשר. גם זידאן קיבל את ספרה מס' 5, כשמספר 10 היה שייך ללואיס פיגו.

בנושא אחר, כריסטיאן אריקסן שלח רמז עבה היום לריאל מדריד. הקשר התראיין במולדתו דנמרק ודיבר על רצונו לעזוב את טוטנהאם: "אני רוצה אתגר חדש בקריירה שלי, אני מוכן לזה. ריאל מדריד היא אפשרות מצוינת, אבל המועדון צריך לדבר עם טוטנהאם ולהגיש הצעה אם הם רוצים אותי ולמיטב ידיעתי זה לא קרה". ב-AS נכתב שישנם חילוקי דיעות בין ריאל מדריד והנהלת המועדון לגבי הקשר המרכזי שיצטרף. זידאן מעריץ את פול פוגבה, לא פחות מכך, שוחח איתו יותר מפעם אחת ושיכנע אותו להצטרף. פוגבה מוגדר כגולר טוב יותר וזידאן משוכנע שיצליח להפיק ממנו את המירב, כפי שקרה במונדיאל האחרון בצרפת. מנגד, במועדון מרוצים ממוסר העבודה של כריסטיאן אריקסן שמסיים את חוזהו בקיץ 2020 ועשוי לעלות חצי מן המחיר (70 מיליון יורו בלבד), בעוד הגעתו של פוגבה תלויה באפשרות למכור את גארת' בייל.