דני קרבחאל בראיון


כתב: צוות האתר | תאריך: 05/06/2019

המגן התראיין ל-"'El Larguero", תוכנית הטלוויזיה המוכרת בספרד, וסקר את העונה האחרונה החלשה של הקבוצה, התייחס לזידאן, למטרות לעונה הבאה ועוד ועוד ועוד.  את הציטוט המרגש ביותר רשם כשנשאל על סרט הקפטן. הנה דבריו::
 
 
על נבחרת ספרד: "אנחנו צריכים לקחת את שש הנקודות. זה מסובך להתאמן ללא המאמן שלנו (לואיס אנריקה), אבל הודיעו לנו שהוא מקבל את ההחלטות יחד עם רוברטו מורנו. אנחנו מנסים שלא לחשוב על זה יותר מדי אלא להסתגל במצב. אנחנו חושבים רק על המשחקים הקרובים".

על העונה האחרנה בריאל מדריד: "זו אכן העונה הגרועה ביותר, עונה מוזרה לכולם. מאז שחזרתי לקבוצה הראשונה מעולם לא הודחנו כל כך מהר בליגת האלופות ואיבדנו עניין בליגה. זו עונה נדירה בה לא היינו ברמה המתאימה וטוב שזה נגמר. נחזור ביולי עם כל האנרגיות כדי להילחם על כל התארים. אני לא יודע מהן הבעיות שהיו, בסופו של דבר הכל בא ביחד. הדינמיקה הייתה רעה. גם במשחק האחרון נגד בטיס בבית היינו צריכים לעשות יותר. המשחק סיכם את העונה הזו - רצינו אבל לא יכולנו".
 
על זידאן: "כמעט כולם שמחו כשהוא חזר, אנחנו יודעים שהוא מאמן פנטסטי אבל לא הצלחנו להגיב היטב כשחזר. הוא הגיע לשלושה חודשים כדי לדעת מה לעשות בעונה הבאה".

על ברצלונה: "כל פעם שאנחנו לא מנצחים זה רע, אבל כמובן שאם ברצלונה הייתה זוכה בטרבל אז ההרגשה הייתה רעה הרבה יותר".

על סוגיית ראמוס: "לא חשבתי שהוא יעזוב".

על המעבר שלו לגרמניה כדי לקבל דקות: "זה קשה, בריאל מדריד אף אחד לא רוצה לעזוב, עד שבועטים בך. זה תלוי באישיות של השחקן. היה לי ברור שאני רוצה להיות שחקן בריאל מדריד, כבר מגיל צעיר, אבל זה עושה אותך מאושר לשחק. אם מחר אתה לא נחשב עבור המאמן, אני אחפש פתרון. קריירה של שחקן היא קצרה מדי כדי להיות על הספסל או ביציע".
 
על אדן הזאר: "הוא הוא יגיע סוף סוף, וזה נראה שזה מתקרב, ברור כי מדובר בשחקן ברמה עולמית. הוא משחק נפלא כבר שנים רבות. הוא מוסיף ניצוץ. שחקן שכובש ומבשל, שמכדרר. הוא יכול לעזור לנו להשיג את המטרות".
 
על הסגל: "אני לא חושב שתהיה מהפכה גדולה. זידאן אוהב שיש 20-22 שחקנים ברמה גבוהה שיכולים להיכנס להרכב בלי בעיה. הוא אוהב רוטציות. הוא לא סומך על 11-14 שחקנים בלבד. הוא רוצה לבנות קבוצה תחרותית במיוחד והוא רוצה לקבל את המטב מכולם".
 
על העונה הבאה: "תהיה קבוצה טובה, אני מקווה. עם חמישה-שישה שבועות של קדם עונה, הכנה טובה, שחקני רכש שיגיעו, יחסים טובים בין המאמן והנשיא. אנחנו צריכים להיות מאוחדים וליצור קבוצה גדולה שתילחם על הכל. אני מקווה שכלת שחקן טוב שאפשר לצרף - יגיע ושתהיה לנו תחרות גדולה. יש לנו קבוצה גדולה ואנחנו נתחרה על הכל".
 
יוביץ'. "הוא שחקן נפלא והראה את זה בפרנקפורט. הוא שחקן '9' אמיתי עם נוכחות ברחבה והוא יעזור לנו להשיג את המטרות שלנו בזכות השערים שלו". כשחקן הגנה, ניימאר או אמבפה, מי קשה יותר? "סבלתי יותר נגד ניימאר, הוא שחקן שיכול לכדרר על הקו, להיכנס פנימה ולהבקיע. שניהם טובים מאוד אבל נגד הברזילאי שיחקתי יותר. אין ספק שאמבפה שחקן נהדר".
 
על קיילור נבאס: "הוא עדיין שחקן שלנו, אני לא יודע מה יקרה. הוא הראה שהוא שוער גדול ואני מקווה שימשיך".
 
קפטן קרבחאל: "תודה רק על עצם זה שהעלת את זה. כמובן שאשמח להיות הקפטן הבא של ריאל מדריד אבל יש הרבה שחקנים בכירים וכאלה שנמצאים לפניי. אני מנסה לעשות דברים ככל האפשר על המגרש וגם מחוצה לו כדי להגן על המועדון שלי ועל השחקנים. אני מלא הערכה לראמוס שהוא הקפטן שלנו ואני אעזור לו בכל דבר".