סרחיו ראמוס שם קץ לשמועות: "חולם לפרוש במדי ריאל מדריד"


כתב: צוות האתר | תאריך: 30/05/2019

בשעות הצהריים דווח בתוכנית הטלוויזיה "Jugones" שהקפטן שוחח עם הנשיא פלורנטינו פרס ויישר איתו את ההדורים, וכעבור שעתיים התקיימה מסיבת עיתונאים בהולה בולדבבאס, מפוצצת בעיתונאים, אליה סרחיו ראמוס הגיע באיחור אופנתי של עשרים דקות. המתח הוסר מהר מאוד כשאמר: "אני רוצה להבהיר לגבי העתיד שלי לאחר המהומה שקמה ולא הועילה לאף אחד: אני מדרידיסטה, אני רוצה לפרוש בריאל מדריד, הייתי מאריך את החוזה לכל החיים. לא הייתה שום התנגשות ביני לבין המועדון, אמרתי לנשיא שאני רוצה להישאר כאן. בהמשך הוסיף שהיה מוכן לשחק במועדון גם בחינם ושכיעזוב זה יהיה אך ורק מהדלת הראשית, כמנצח, כי זה מה שמגיע לו. "כל עוד יש לי כוח אמשיך, לעולם לא אעבור לקבוצה שמתחרה בריאל מדריד".

"אני לא רוצה לעזוב, החלום והאשליה שלי זה לפרוש כאן. לעולם לא אעזוב. אני מוכן לשחק כאן בחינם. אם יגיע שחקן גדול וירוויח יותר, זה סימן טוב שהוא שחקן גדול. יש לי חוזה ואני מאושר כאן בריאל מדריד. אגן על החולצה הזו כל עוד אני יכול. לא אגיד מה הייתה השיחה שלי עם הנשיא פלורנטינו כי הוא יזרוק אותי החוצה (צוחק), זו הייתה שיחה שקטה והספיק חיוך אחד. אחרי אייקס היה פיצוץ, זה נכון, טיפה אחת של מים שהתמלאה והתמלאה". ראמוס אמר שהיחסים שלו עם פרס תמיד היו מדהימים, כמו אב ובן.

על המחלוקת: "הפתרון הטוב ביותר הוא לשבת פנים אל פנים ובלי צד שלישי שיתערב, עבר הרבה זמן מאז שדיברתי על כסף. זה לא שייך לכסף. זה היה עניין של אמון וחיבה רגשית, במועדון הזה שני דברים חשובים מאוד הם הנשיא והאוהדים, היו דברים שהותירו בי ספקות, שלא אהבתי, שפגעו בי, והכי חשוב שדיברנו. השחקנים מאוד אוהבים אותי וזה גם חשוב מאוד. מטריד אותי מה שהתקשורת מייצרת. לא אגיד מה היה בשיחה ביני לבין הנשיא כי הוא יזרוק אותי (צוחק)".

על האוהדים: "אני רוצה ומאמין שהאוהדים לא יושפעו, אני לא חושב שהם מפקפקים בי, תמיד היינו נאמנים זה לזה. היחסים שלי איתם הם יוצאי דופן. זה רווח ענק עבורי. אנחנו חייבים לחזור ולהגיב, תשומת לב זה חשוב, כריסטיאנו היה כמו אגרוף עבור הקבוצה. האוהדים רוצים תגובה של הקבוצה. זה לא תמיד מצליח, ואני מבין שהם כועסים אחרי העונה שהייתה".

ראמוס אמר על ההצעה מסין: "ההצעה הייתה על השולחן, ועשיתי את מה שעשיתי כשהרגשתי שאחת משתי הרגליים לא עומדת בצורה איתנה. היחסים לא היו כפי שרציתי, מעולם לא רציתי ללכת לסין. אני מתחתן עוד מעט ובאמת רוצה לתת לנשיא חיבוק. אתמול תיקנו הכל ואני רוצה לבנות את העתיד של ריאל מדריד יחד, קבוצה מנצחת".

על העונה הבאה: "ההפסד מול אייאקס היה רגע משבר, חדר ההלבשה היה לא טוב, אבל תמיד אחרי זמנים לא טובים מגיעות הצלחות. היה לנו הרבה זמן לדבר, להבין איפה טעינו, להתווכח למה נכשלנו ונסיק את המסקנות. ריאל מדריד מאוד תובענית אבל זו הגדולה של המועדון הזה. נחזור עם מוטיבציה ענקית לזכות בתארים ונקווה שריאל מדריד תהיה אלופה".