מארקה: מתיחת הפנים של ריאל מדריד - 14 שחקנים יעזבו


כתב: צוות האתר | תאריך: 15/05/2019

שער המארקה הוקדש כמעט כל-כולו לאנטואן גריזמן אלא שבצד ימין למעלה דיברו על מבצע היציאה הנרחב של ריאל מדריד כשההנהלה בשיתוף עם המאמן זינדין זידאן החליטה להיפרד מ-14 שחקנים ומחפשת קבוצות שיפלטו אותם. האמת שהכותרת דרמטית יותר ממה שקורה בפועל שכן מדובר גם בשחקנים מושאלים שלא היו בסגל הקבוצה העונה, ואת השחקנים הבכירים שיחפשו בית חדש כמו גארת' בייל או קיילור נאבאס (דיווח חדש מהימים האחרונים) אנחנו די מכירים.

בכתבה מנו 39 שחקנים בסה"כ: 22 שחקנים בסה"כ יהוו את הבסיס ומדובר בשחקנים שישארו וגם כאלה שעתידים להצטרף, 13 מהם חלק מהרשימה השחורה, ולגבי ארבעה יש ספק, ואלה שמות: איסקו, טוני קרוס, מריאנו ולוקאס ואסקס. בחלוקה למערכים, טיבו קורטואה יהיה השוער הבכיר, לונין יחזור מהשאלה מלגאנס וגם לוקה זידאן יישאר. גם בהגנה המצב טוב: דני קרבחאל, סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, אלברו אודריוסולה, נאצ'ו ומרסלו ימשיכו, אדר מיליטאו מפורטו כבר הצטרף והציפייה היא להביא מגן שמאלי - מנדי מועמד, כשתיאו הרננדס שאמור לחזור מהשאלה לא בתוכניות וגם לא סרחיו רגילון. חסוס ואייחו יעזוב

היהלום שבכתר אלה שחקני הרכש, "הגלאקטיקוס". במארקה לוקחים את צירופם של אחד מהשלושה: פול פוגבה, כריסטיאן אריקסן או דוני ואן דה ביק כעובדה מוגמרת וכן מחשיבים את אדן הזאר ולוקה יוביץ' כשחקני ריאל מדריד לכל דבר. רודריגו חוזר אחרי עונה בברזיל.

בקישור יבוצעו הרבה שינויים. מרקוס יורנטה ודני סבאיוס כבר קיבלו הודעה שהם לא בתוכניות של המועדון, חאמס רודריגס לא ימשיך בבאיירן מינכן שלא תממש את אופציית הרכישה והוא גם לא יחזור לריאל מדריד, מרטין אודגור יחפש את מזלו בליגה ההולנדית, אוסקר לא יחזור ומאתיה קובאצ'יץ' ימשיך בצ'לסי שהרי העברתו לא כלולה בעונש ההעברות כי הוא הושאל עוד לפני התאריך. לגבי ההתקפה: ראול דה תומאס לא יחזור למרות עונת שיא בראיו וייקאנו, וכן גם בורחה מאיורל שהושאל ללבאנטה.