קצת העברות: קיילור ובייל בדרך החוצה, הזאר מתקרב


כתב: צוות האתר | תאריך: 14/05/2019

ריאל מדריד לא משחקת כדורגל, גם לא מאז שזינדין זידאן חזר לקווים, והדבר היחיד שמעניין הוא חלון ההעברות, בעיקר סטטוס גארת' בייל. בגדול, נראה שיש מלחמת התשה בין המועדון לגארת' בייל וסוכנו ומחכים לראות מי ישבר ראשון. ג'ונתן ברנט מנהל סמול-טוק עם זידאן דרך התקשורת. במארקה עוד פורסם קודם לכן שהמועדון הודיע לבייל שהוא לא בתוכניות, אבל השחקן מתעקש. אלא שזידאן עשה שריר וניפה את בייל מהסגל בשני המשחקים האחרונים. "מה שעשיתי היה מאוד ברור", אמר, "נראה אם בייל ישחק במחזור הבא. הוא בריא". ב-AS נכתב שזידאן שוקל להתעלם מבייל גם במחזור הסיום נגד בטיס וכך לא יוכל להיפרד מהברנבאו, ושהוולשי החל להתייאש וביקש מסוכנו למצוא לו קבוצה, רצוי בפרמיירליג.

כמוכן, המקור שדיווח על הקאמבק של זיזו  (תחנת הרדיו 'לה-סקסטה'), טוען הפעם: המועדון הודיע לקיילור נבאס שהוא לא בתוכניות לעונה הבאה. הפעם גם זידאן לא יוכל להגן עליו. השוער יפתח בהרכב נגד בטיס בברנבאו ביום שבת מחזור הסיום כדי להיפרד לאחר חמש עונות עם שלוש זכיות בליגת האלופות בכולן היה שוער ראשון. במארקה נכתב שבמועדון אישרו להם את הפרסום, ובתקשורת אף החלו לסכם את תקופתו של קיילור במועדון בשלל תמונות וכתבות. במארקה פורסם הבוקר (שלישי) בשער העיתון שזידאן רוצה את בנו לוקה כשוער שני. צפוי להיות מענין.

כמוכן, לפי הלאקיפ הצרפתי: ריאל תודיע רשמית על רכישת אדן הזאר לאחר גמר הליגה האירופית (ייערך ב-29 במאי). ריאל מדריד וצ'לסי הגיעו לסיכום כבר לפני שבועיים-שלושה. המחיר: קצת פחות ממאה מיליון יורו. הזאר שרשם עונה גדולה והיה המבשל המצטיין בליגה עם 15 אסיסטים (קיבל את פרס 'הפליימקר המצטיין') צוטט לאחר משחק הליגה האחרון של צ'לסי: “כבר החלטתי על עתידי והודעתי למועדון”. אנחנו נמתין בסבלנות…