קרבחאל בראיון: "אף אחד מאיתנו לא היה ברמה הטובה שלו"


כתב: צוות האתר | תאריך: 15/04/2019

המגן שחוזר הערב נגד לגאנס לאחר 41 ימי היעדרות, דיבר בכנות על העונה הקשה של ריאל מדריד בראיון למארקה: "אף אחד מאיתנו לא היה ברמה האופטימלית שלו", הודה. על זידאן: "החזרה שלו היא הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו, זה מאוד אמיץ לקחת את הקבוצה עכשיו". קרבחאל הוסיף שהוא אופטימי לגבי העתיד אבל הוסיף: "עשינו היסטוריה גדולה ואת זה אי אפשר לקחת מאיתנו, אבל זה שייך לעבר ולכדורגל אין זיכרון. לא היינו טובים השנה ולכן מתחו עלינו ביקורות ובצדק".

קרבחאל הרחיב על העונה הנוכחית ועל מה שקרה - "לא הצלחתי להירדם אחרי המשחק נגד אייקס, הייתי נסער. אני מקצוען ולא אוהב להפסיד, ובשילוב הפציעה - לקח לי שבועיים-שלושה להתאושש. הייתי עצבני כלפי הקרובים אליי. אלה החודשים הקשים בקריירה שלי, זה מוזר שבחודש מרץ ריאל מדריד לא נלחמת על שום דבר. אנחנו ראויים לביקורת, זו עונה גרועה, ובריאל מדריד תמיד עולים הרבה שמות כשלא מנצחים, אנחנו צריכים להתמודד. רצינו להתעורר במחצית ולקחת את עצמינו בידיים אבל למרות שהחמצנו הזדמנויות - לא היינו טובים ואייקס עברה בצדק. השער השלישי שבר אותנו. מה שאמרתי? ("עונה מזוינת") - זה היה בלהט הרגע לאחר המשחק, אבל זה נכון". נזכיר רק שהמגן לקח ללב ודמע לאחר המשחק.

על הקהל שבורח: "זה מובן מאליו, אין לנו כלום על כף המאזניים, אנחנו מכבדים את האוהדים ואלו החלטות שלהם, אני הייתי הולך כי אני מדרידיסטה ואוהב לראות כדורגל, לראות את שחקני ריאל מדריד זו הייתה גאווה כילד. אבל אנחנו צריכים לעודד אותם בכך שנשאיר העל על המגרש וננצח משחקים, להודות להם על העונה כולה".

הצהוב של ראמוס: "בסוף הוא הודה שהוא טעה, אבל השגנו ניצחון 1:2 באייאקס וזו תוצאה נהדרת. הרי אם היינו עוברים אז היו חושבים שראמוס גאון כי הוא התנקה מהכרטיסים לקראת רבע הגמר".

המאמנים: "אלה החלטות שמתקבלות על ידי ההנהלה אבל השחקנים הם אלה שצריכים לנצח. אהבתי את לופטגי, הוא היה חסר מזל, במדריד התוצאות שולטות. התחברתי אליו עוד כשאימן אותי בנבחרות ספרד הצעירות. סולארי עשה את מה שראה לנכון לטובת הקבוצה וצריכים לכבד אותו על כך". קרבחאל הוסיף שלא חשש מחזרתו של מוריניו, המאמן שלא שילב אותו בזמנו בקבוצה הבוגרת: "אם היה מגיע, הייתי נותן הכל ונלחם עבורו".

מהפכה בסגל: "אני כאן שנים רבות ובכל פעם שלא מנצחים - הדיבורים האלה מתחילים. העונה נגמרה במרץ וזה טבעי. עשינו היסטוריה בכדורגל, קבוצה ייחודית, ההישג לא יחזור, אבל בכדורגל אין זיכרון. כל מה שעשית בעבר כבר לא בתוקף". המגן הוסיף שחדר ההלבשה מאוחד ושהוא מרגיש שחקן חשוב בעונתו השישית בקבוצה ושחלק מתפקידו הוא לעזור לשחקנים הצעירים להתאקלם".

כמוכן הספרדי סימן מטרות לעתיד - קודם כל אמר שהוא רוצה לפרוש בריאל מדריד אם זה יתאפשר, על אף שהזכיר שהליגה האנגלית מושכת אותו, שהוא מצפה לשחק בסנטיאגו ברנבאו החדש ויש לו צמרמורת רק מלחשוב על זה, וכמובן לחזור לסגל נבחרת ספרד אחרי שנעדר משלושת הכינוסים האחרונים בגלל פציעות.