גוטי בראיון למארקה:"רוצה לאמן את ריאל מדריד"


כתב: צוות האתר | תאריך: 05/04/2019

שער המארקה:

ראיון חגיגי עם גוטי שבטוח: "לריאל מדריד לא תהיה בעיה לבצע רכש". מצד שני הוא מזכיר שהשוק די משוגע וקשה לצרף שחקנים טובים ושלריאל מדריד יש מספיק זמן לחשוב טוב על מי אפשר לוותר מסגל הקבוצה ומי ראוי לצ'אנס נוסף. גוטי מספר שוב שהחלום שלו הוא לאמן את ריאל מדריד: "אני לא מפחד, יודע במה אני יכול לתרום ומהו היתרון שלי על האחרים, אני רק מחכה לקבל את ההזדדמנות". על הצ'אנס שפוספס - "שמעתי שהייתי בין המועמדים לאמן את הקבוצה אבל אני לא מסתכל לאחור ושמח על הבחירה שלי". גוטי מזכיר שריאל מדריד תמיד חוזרת, ועל הקאמבק של זידאן הוא אומר:"ברור שזה הפתיע אותי ולא רק אותי, אבל זה מראה עד כמה הוא ופלורנטינו שמרו על יחסים טובים וברור שהוא אוהב את המועדון ואלה בשורות גדולות לכולם".

"צייצתי אמנם לא מזמן על מסי בטוויטר אבל אני מעריך מאוד גם את כריסטיאנו רונאלדו שהוא מלך הגולים, הוא עובד מאוד קשה, זה ברור שהוא פחות מוכשר ואין ספק שריאל מדריד מתגעגעת אליו, הם החמיצו בגדול בכך שעזב".

"אנשים רבים נשארו עם גוטי השחקן, אבל זה נגמר מהיום בו תליתי את הנעליים, אני אדם אחר ושונה עם חיים הרבה פחות מעניינים כרגע".

גוטי מדבר גם על התקופה בבשיקטאש שעוברת עונה לא קלה ושהוא ממשיך להתפתח כמאמן ואומר שהסתגל מייד למרות פערי השפה, שבבשיקטאש הלחץ אחר מאשר כמאמן קסטיליה כי כאן יש ציפייה כאן ועכשיו לזכות בתואר והתחרות היא די קשה, על הצורך לנהל 24-25 שחקנים שחלקם ממדינות שונות, בכושר משחק שונה, עם אופי שונה, ועל ההבדל הגדול מתקופתו כשחקן - "הם אלה שעולים לכר הדשא בסופו של דבר, מייחסים את האחריות גם למאמן מן הסתם. כשחקן אתה חושב בעיקר האם המאמן ירכיב אותך ב-11 ומתי הוא יכניס אותך אם התחלת על הספסל, כמאמן זה אחרת".

גוטי התבקש גם לבחור את ה-11 הטובים ביותר לתקופתו ואתם יכולים רק להזיל ריר מהשמות. גוטי לא חשב פעמיים ושיבץ את עצמו בקישור ליד פיגו וזידאן, גם ראול ורונאלדו שם ועוד רבים וטובים, ורק שני שחקנים שלא היו בריאל מדריד - חאבייר זאנטי ופאולו מאלדיני. גוטי גם בחר את ה-11 הטובים ביותר כיום עם חלוקה שווה לחלוטין של 5:5 עם ריאל מדריד וברצלונה כולל האקסים כריסטיאנו רונאלדו וניימאר. ראמוס ופיקה בהגנה, מודריץ' בקישור והשחקן היחיד שלא משחק בשתי הקבוצות הוא השוער דויד דה חאה.

ועוד קצת חדשות: 

- כבר אתמול דיווחנו שויניסיוס מתקדם יפה במהלך ההתאוששות שלו, יחזור לשחק עוד לפני סיום העונה. "לא נשאר עוד הרבה זמן"(עד לחזרה), כתב לאוהדים והמועדון פירסם סרטון שלו מתאמן. מעניין מתי יערוך את הבכורה שלו תחת הצרפתי.

- במארקה כותבים על המצב המסובך ביותר של זידאן בקבוצה, שהוא יודע שהקבוצה הנוכחית חלשה משמעותית מזו שקיבל לידיו בתחילת 2016.

- ב-AS כתבו על 'מבצע יציאה גדול', כשהמועדון רוצה לגייס כמה שיותר כסף ממכירות. מעבר לגארת' בייל מדובר גם בטוני קרוס ואיסקו, אולי ברפאל ואראן במידה ויהיה נחוש לעזוב - שווי השוק שלו מאוד גבוה, ויש כוונה גם להיפטר מהמושאלים חאמס וקובאצ'יץ'.

- לפני ארבע שנים: לא פלייסטיישן, אלא אמיתי. ריאל מביסה 1:9 את גראנדה בברנבאו 'במסיבת צהריים'. רונאלדו כבש חמישייה, בנזמה כבש צמד, אחד לבייל ועוד שער עצמי.