כותרות העיתונים: לקראת ולנסיה


כתב: צוות האתר | תאריך: 03/04/2019

שער ה-AS:

על רקע תמונה של המאמן משתעשע באימון, זידאן:"לדבר על ניקיון הסגל בקיץ זה חוסר כבוד כלפי השחקנים"| ריאל תשחק בהרכב החזק שלה במאסטייה| ולנסיה לא הפסידה ב-16 המשחקים האחרונים שלה| למטה: על הסנטיאגו ברנבאו המחודש והאירוע המיוחד של ריאל מדריד אתמול בשיתוף ראשת העיר.

ב-AS נכתב בפריויו למשחק: 'הקיר הראשון שפוגש זידאן - ולנסיה והמאסטייה'. בספטמבר ולנסיה הייתה באיזור הקו האדום. באוקטובר המאמן הודה שזו פתיחת העונה הגרועה ביותר בקריירה שלו. בדצמבר ולנסיה הודחה מליגת האלופות. בחודש ינואר חשבו האם לפטרו. והיום, כל המשברים מאחורי ולנסיה, היא חייה ובועטת בשלוש חזיתות. נכתב שריאל מגיעה למשחק במצב קריטי גם בשל היכולת החלשה שלה, שני נצחונות שאין מה לקחת מהם יותר מדי. ההתלבטות של זידאן תהיה בין איסקו לבייל בעוד רגילון יחליף את מרסלו.

בפריויו למשחק במארקה כתבו: "קרב גדול עבור ליגת האלופות(ולנסיה) ומבחן גדול לזיזו". ולנסיה יצאה לפגרת הנבחרות עם תיקו מאופס נגד חטאפה ותחושת פספוס, אך הניצחון על סביליה שינה הכל. מדהים מצד שני ש-10 מתוצאות התיקו שלה היו במאסטייה. נכתב שריאל מגיעה למשחק הזה ללא הלחץ שאמור להיות במאבק אליפות, אבל זידאן אחראי על ייצוב הספינה, העלאת המורל ושיפור התוצאות. זה כנראה המשחק הקשה ביותר שממתין לו עד סיום העונה. 'ריאל רוצה לטפס בטבלה ולסיים שנייה וזה משחק נכון לבחון בו את 'אפקט זידאן'.

באתר הרישמי הזכירו שמדובר במשחק חוץ ראשון של זידאן מאז הקאמבק, שהקבוצה ממשיכה בשבוע האינטנסיבי שלה, ושבנזמה, מלך שערי הקבוצה עם 23 שערים בכל המסגרות, הבקיע שבעה שערים בשמונת משחקי החוץ האחרונים.

עוד כתבות קצרות שעלו: במארקה שאלו 'מה דעתכם על לוקה זידאן' והזכירו את רשימת השמות שהיו בתפקיד השוער השלישי במועדון בעשור האחרון. רק נזכיר שזידאן הדף כל ביקורת על הבחירה לתת לבנו לוקה את אפודת השוער הראשון, וקיקו קאסייה התראיין ואמר: "לוקה זידאן יהיה שוער גדול בקבוצה גדולה". ואלה שמות: קיקו קאסייה עצמו, ג'ורדי קודינה(2007-09), אנטוניו אדאן2009-10), תומאס מחיאס(2011-12), חסוס פרננדס(2011-2014), דני פאצ'קו(2014-15), רובן יאנז(2015-17).

כמוכן במארקה ציינו את רשימת 11 השחקנים המושאלים של ריאל מדריד ברחבי הגלובוס וסביר שלפחות חלק קטן מהם יחזרו לריאל מדריד. בין אם מדובר במאתיה קובצא'יץ' מצ'לסי שפתח לא רע ודעך, והאנגלים כמובן לא יכולים לרכוש אותו בשל העונש, מרטין אודגור שעושה עונה טובה בהולנד, ראול דה תומאס שכבש 12 שערי ליגה העונה בראיו וייקאנו וגם השוער הצעיר לונין, בורחה מאיורל מלבאנטה, תיאו הרננדס שבריאל סוסיאדד ועוד ועוד.