איסקו: "השינוי מתחיל עכשיו"


כתב: צוות האתר | תאריך: 14/03/2019

גם בלי לומר מילה, אחד מהשחקנים הכי שמחים מהדחתו של סנטיאגו סולארי והקאמבק של זינדין זידאן הוא הקשר איסקו. הקשר היה היום באירוע מיוחד של השקעת נעליים של אדידס("אני אסיר תודה לאדידס על הבחירה בי, זו גאווה לחזור למשפחה עבורי, התחלתי עם המותג הזה, יש לי זכרונות גדולים ואהבתי את הנעליים") ונמנע אמנם מלדבר על מה שקרה בחודשים האחרונים, אבל על זידאן היו לו רק דברים טובים לומר ואפילו גילה אופטימיות לגבי סיום העונה הנוכחי. "השינוי מתחיל עכשיו", היה הציטוט העיקרי.

על זידאן. "כולנו מכירים אותו, אנחנו יודעים איך היה כשחקן וגם כמאמן, אלה חדשות מדהימות לכולם. הוא אוהב את ריאל מדריד והוא הוכיח את זה בגדול עם ההחלטה לחזור".

ריאל מדריד תמיד חוזרת. "הדרישה במועדון הזה היא מקסימלית, אנחנו צריכים בכל שנה להילחם על כל התארים וברור לנו שזו לא הייתה שנה טובה. אבל מעתה והלאה אנחנו עובדים להחזיר את המועדון למקום הראוי, אנחנו נחזור עם הרבה כוח".

11 המשחקים שנותרו עד לסיום. "ננסה לנצח את כולם ולהשיג כמה נקודות שאפשר כדי לשפר את המצב. הליגה הזו קשה מאוד, צריך לזכור את זה. השינוי מתחיל מהיום, ומעתה והלאה נצטרך את האוהדים לצידינו".

על הכינוי בקבוצה, 'הקוסם' - "זה היה הכינוי שאיקר קסיאס וראמוס נתנו לי כשהגעתי לריאל מדריד, לאחר שראו אותי בנבחרת הצעירה וגם באימונים הראשונים". איסקו נשאל גם על הרגע הגדול ביותר שלו בריאל מדריד ובחר דווקא בגמר בו עלה מהספסל - "היו הרבה רגעים גדולים אבל אני נשאר עם הזכייה בדסימה".

עוד בנוגע לאיסקו, במארקה כתבו בבירור: בריאל מדריד ביקשו מזידאן להחזיר את איסקו לפורמה. נכתב שזידאן היה הראשון להבין שהמועדון לא יוכל לשחזר את ההצלחות אולם עכשיו הוא חזר עם מרץ רב, סוללות טעונות והרבה תשוקה. זידאן רוצה להחזיר את השחקנים לדרך הישרה. פלורנטינו פרס בטוח שזידאן הוא האדם הנכון ושהסגל הנוכחי עדיין לא אמר את המילה האחרונה. בכתבה הזכירו את ואראן, מרסלו, קאסמירו, אסנסיו, וגם קרוס, אבל השם העיקרי הוא איסקו. 

הקשר רשם 26 הופעות בלבד העונה עם קצת יותר מ-1100 דקות. הוא לא פתח בהרכב ריאל מדריד מאז משחק הגומלין נגד לגאנס בגביע המלך באמצע ינואר. האוהדים מאוד רוצים שהקשר יישאר וקראו בשמו גם נגד אייקס כשלא נכלל בסגל וגם בקלאסיקו בליגה, משחק בו איסקו עלה כמחליף לעשר הדקות האחרונות. 'אם הראש חוזר למקום, איסקו לא ישאיר אף אחד אדיש עם הכדורגל שלו', כתבו במארקה. זידאן קיבל את האתגר ונענה אליו, הוא משוכנע שאיסקו יציג גירסה שונה, כבר העונה, והוא בונה עליו לשנה הבאה.