ראמוס ופרס התעמתו לאחר ההדחה נגד אייקס


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/03/2019

בטח שמתם לב שבשעות האחרונות מדווח בספרד על פיצוץ בין הקפטן ראמוס והנשיא פרס, כשהאחרון זעם על השחקנים לאחר ההפסד המשפיל מול אייקס ואמר שהם ביזו את המועדון ושמקומם של אף אחד לא מבוטח לקראת העונה הבאה. הקפטן ראמוס התעצבן, לא נשאר חייב, טען שההנהלה הביאה לעונה המחורבנת של ריאל מדריד עם שלל החלטות גרועות ואף ואמר, לפי הדיווחים - “תשלם לי ואעזוב”. ראמוס אגב לא כתב לאוהדים דבר ברשתות החברתיות לאחר ההפסד מול אייקס, ובתקשורת הזכירו כמובן את אגדות העבר של המועדון שספגו פרידה קרה מריאל מדריד - בראש ובראשונה פרננדו היירו, אחריו גם ראול וגוטי, איקר קסיאס ואפילו כריסטיאנו רונאלדו. מי שכן עשה את זה היה לוקה מודריץ’ שהיום צייץ: " השבוע הכי קשה בקריירה שלי, אבל הצלחה היא לא לעולם לא ליפול אלא תמיד לקום כל פעם מחדש". 

עוד קודם לכן, כבר מאתמול בערב, דווח בכלי התקשורת בספרד שפרס פנה לזידאן וביקש ממנו לחזור באופן מיידי. הצרפתי השיב שבוודאות לא יחזור העונה. לגבי העונה הבאה? לכו תדעו, בתקשורת חוגגים. בשער המארקה כתבו על זידאן - "המבוקש\הרצוי". נכתב שהמחלוקות שהיו לו עם הנשיא פרס נותרו מאחור, ההדורים המקצועיים יושרו וזידאן יוכל לבצע את המהפכה שרצה לבצע עוד קודם, בין היתר לשחרר את גארת' בייל לדוגמא. עוד שם שעולה בלי סוף הוא מוריניו שמתחנף לריאל מדריד ואמר לא פעם שהיה חוזר בשמחה, וגם:"התקופה בה אימנתי את ריאל מדריד הייתה ייחודית בקריירה שלי, זה מועדון גדול". אלברו בניטו מנגד אמר שהמאמן המתאים ביותר הוא יורגן קלופ, ושחקן העבר הוגו סאנצ'ז הציע את עצמו לתפקיד, שוב. 

בנושא אחר, אינסוף ספקולציות בספרד לגבי ריאל מדריד החדשה. לפי המארקה, במועדון סימנו את העמדות הזקוקות לחיזוק - בלם נוסף ע"ח ואייחו, אולי זה יהיה מיליטאו מפורטו, שני קשרים, אחד מהם התקפי יותר, וגם חלוץ חדש. האוהדים יודעים מה הם רוצים, הנה סקרי המארקה: שיוויון מוחלט בין קלופ וזידאן לגבי המאמן המועדף על האוהדים על הקווים בעונה הבאה - 32% לכל אחד מהם. מוריניו מקדים את פוצ'טינו(18% לעומת 15%)  ורק 3% רוצים את אלגרי. ומה לגבי השחקנים? 70% מהאוהדים מפנטזים על אמבפה. ניימאר רק שלישי עם 7% בצוותא עם הארי קיין, ולפניהם נמצא האזרד עם 13%. במקום האחרון נמצא מוחמד סאלאח עם 3%.

האוהדים הטילו את האשמה על פלורנטינו פרס וההנהלה - 56%, לאחר-מכן 30% הצביעו שכולם אשמים במה שקורה, 9% הפנו אצבע מאשימה לשחקנים ורק 5% באים בטענות לצמד המאמנים העונה - ז'ולן לופטגי וסנטיאגו סולארי. בסקר אחרון שאלו את האוהדים לגבי כל שחקן, האם תרצו לראות אותו בעונה הבאה. ויניסיוס צועד בראש עם 90%. אחריו רגילון וקרבחאל בפער זעום - 89% והשלישי הוא ואראן עם 81%, וקצת אחריו קיילור נאבאס 79%. גם מרקוס יורנטה מקבל מחמאות וראמוס מדורג אחריו יחד עם אודריוסולה, כשגם אסנסיו ומודריץ'(75%) לא ספגו אצבע מאשימה. לאוהדים נמאס מבייל - 92% רצו לראות אותו עוזב, גם ואייחו הפצוע הכרוני וההפתעה היא מרסלו שמדורג שלישי עם 68%, לפני קרוס(60%), מריאנו ובנזמה(58 ו-57 אחוזים בהתאמה), ופדה ואלוורדה, משום מה. רק 55% מהאוהדים הצביעו לגבי הישארות של איסקו.