המרפאה, סניף ריאל מדריד: דו"ח פציעות


כתב: צוות האתר | תאריך: 11/01/2019

ריאל מדריד 'סיעודית' משהו, המרפאה מתמלאת בכל יום שעובר. מאז ה-31 בדצמבר, לא פחות מחמישה שחקנים נפצעו, הצטרפו לאסנסיו שנפצע בחצי גמר אליפות העולם למועדונים. סולארי מרגיש היטב את הסמיכה הקצרה בסגל, ובמשחק הקרוב נגד בטיס אין ספק שריאל מדריד תהיה בבעייה עצומה. לא רק השישה ייעדרו אלא גם לוקאס ואסקס המושעה. איך יוצאים מזה? אהה, כן, ו-ויניסיוס החמיץ את האימון היום בגלל שפעת..

גארת' בייל - השם הכי לא מפתיע ברשימה. סבל מפגיעה ברגל שמאל במשחק בויאריאל והוחלף. היה אמור להיעדר שבועיים, אבל אתם מכירים את בייל, בטח באיזור הבעייתי - לא ניתן לשלול היעדרות ממשוכת יותר. יהיה לו קשה להחלים למשחק פתיחת הסיבוב השני נגד סביליה במחזור ה-20, אך נקווה שלא ייעדר מעבר לכך. משחקים שיחמיץ בוודאות: בטיס(ח), לגאנס(ח - גומלין גביע המלך).

מרקו אסנסיו - סובל מפציעה בדרגה 2 בשריר הרקטוס-פמוריס. זו הייתה טעות של סולארי שלא היה צריך לשתף אותו בכלל. ההשערות דיברו על שלושה שבועות בחוץ והתקופה הזו עברה, אלא שהקשר הספרדי עדיין לא מתאמן עם חבריו וכנראה ייעדר לתקופה נוספת. ריאל מדריד רוצה להתייחס לעניין בסבלנות מחשש שיחמיר את הפציעה, מה גם שאסנסיו לא סבל מפציעות בקריירה שלו. לא צפוי לחזור עד סוף החודש. משחקים שיחמיץ בוודאות: בטיס(ח), לגאנס(ח - גומלין גביע המלך), סביליה(ב).

טוני קרוס - 'הנופל' הלפני אחרון, סבל מפגיעת שריר ראשונה בריאל מדריד לראשונה בארבע וחצי השנים שלו כאן, ויש המדברים על קרע במפשעה. האבחנה הראשונה מאותת על שלושה שבועות לפחות בחוץ, אולי חודש ימים. קרוס שיחק נגד ויאריאל כזכור ונפצע רק אחר-כך, כך שעברו ימים ספורים. משחקים שיחמיץ בוודאות: בטיס(ח), לגאנס(ח - גומלין גביע המלך), סביליה(ב), משחק ראשון ברבע גמר הגביע, ואספניול(ח).

מרקוס יורנטה - פציעת שריר ראשונה בקריירה שלו, פציעה במקרבי הירך. הוא נפצע לאחר אליפות העולם למועדונים וייעדר שלושה שבועות. ייתכן וגם קצב המשחקים המטורף השפיע - משחקן שמיעט לקבל קרדיט ועד זה שלא נח לרגע, גם לא בגומלין הגביע נגד מלייה. בדצמבר שיחק בכל שבעת המשחקים ולא נח בכלל. יכול להגיע בזמן למשחק פתיחת הסיבוב השני נגד סביליה. משחקים שיחמיץ בוודאות: בטיס(ח), לגאנס(ח - גומלין גביע המלך)

טיבו קורטואה - הפצוע הטרי ביותר. השוער שלנו חווה פציעה ראשונה בריאל מדריד. הבלגי ייעדר בין עשרה ימים עד שבועיים בשל מתיחה בשריר הירך האחורית. האמת שבמקרה זה ריאל מדריד יצאה בזול שכן יש מחליף מצוין כמו קיילור נאבאס, ומדובר בעיקר בצמד משחקי הגביע. משחקים שיחמיץ בוודאות: בטיס(ח), לגאנס(ח - גומלין גביע המלך)

מריאנו - למעשה לא מדובר בפציעה חדשה, אלא גירוי של שריר עצב הדורש מנוחה של סמפר שבועות. מצד שני, הדו"ח הרפואי של המועדון פירסם כי הבעיה החמירה לאחרונה. מריאנו נבחן בקפידה יום אחרי יום ואין לדעת במדויק מתי ישוב, זה תלוי בקצב ההתקדמות שלו. הוא מתאמן חלקית עם הקבוצה וטרם סיים אימון מלא בחודש האחרון. יחמיץ את בטיס בוודאות.