מתכוננים לגביע: איסקו, אסנסיו, קיילור ו-ויניסיוס ישחקו!


כתב: צוות האתר | תאריך: 05/12/2018

ריאל מגיעה לגומלין עם יתרון גדול של 4:0 ולמעשה מדובר במשחק לפרוטקול בלבד, אבל סולארי לא מזלזל ולמרות שאין הרבה על כף המאזניים, יהיו שחקנים בכירים שישחקו. או יותר נכון - כאלו שרוצים לחזור להיות בכירים. איסקו שלא נכלל בסגל למשחק החוץ במלייה, שהיה הפרמיירה של סולארי בתפקיד - יפתח בהרכב, כך גם השוער הנשכח קיילור נאבאס, אסנסיו שאיבד את מקומו ללוקאס ואסקס וכן ויניסיוס שמיעט לשחק מאז פלזן בליגת האלופות. אפשרות נוספת עבורם תהיה במשחק הנעילה של שלב הבתים נגד צסק"א מוסקבה ביום רביעי הבא. אודריוסולה, חאבי סאנצ'ז ו-ואלוורדה, אלה חלק מהצעירים שישחקו גם כן.

איסקו - פרס או עונש? בשעה טובה ומוצלחת, איסקו יזכה בחולצת ההרכב לראשונה בעידן סולארי, במשחק השמיני. לעתים, כמו במשחק נגד רומא - הוא אפילו לא היה בסגל, ולעתים שיחק לדקות ספורות. איסקו צריך לשחזר את הקצב וזו יכולה להיות התחלה טובה עבורו. הוא לא הבקיע מאז הסאן-ממס בחודש ספטמבר. הוא בטח לא תיאר לעצמו בתחילת העונה, עם לופטגי האהוב כמאמן - שהוא יהיה זקוק למשחקים כאלה כמו מחר.

הנה אסנסיו. עם עזיבתו של כריסטיאנו היה נראה שלספרדי יש טאבו בהרכב. מה שיקרה בפועל - אסנסיו ישחק כדי לתת מנוחה ללוקאס ואסקס שכבש נגד רומא ו-ולנסיה, שערים קלים אמנם, אבל הוא רץ הרבה. אסנסיו קיבל את הבמה מסולארי ופספס בגדול במשחק רע מאוד נגד אייבר באיפורואה. לזכותו ייאמר שכולם היו חלשים.

קיילור חוזר.  הסנטיאגו ברנבאו תמיד הוכיח חיבה מיוחדת לקיילור נאבאס, שזכה עם הקבוצה בצ'מפיונס בשלוש העונות האחרונות, ומחר האוהדים יפגשו בו שוב. עם לופטגי, קיילור זכה לשחק לפחות בליגת האלופות ושמר על שער נקי נגד רומא. עם הגעתו של סולארי ברור שקיילור צנח לעמדת השוער השני, שהוא לא אוהב. מצב כזה היה לקיילור גם בעונת הבכורה בלבן בה איקר היה השוער הבכיר. לא מזמן התראיין קיילור ואמר - "הייתי השוער שזכה שלוש פעמים ברציפות בליגת האלופות ועכשיו אני שחקן ספסל". תיהיו בטוחים שבכל-מקרה חשוב לו לשמור על שער נקי, והאמונה תמיד מובילה אותו.

זמן ילדים. ביום ראשון ריאל תשחק נגד הואסקה בליגה. ראמוס ו-ואראן חייבים מנוחה, לפחות אחד מהם, כך שחאבי סאנצ'ז ישחק. רגילון יהיה המגן השמאלי במקום מרסלו איתו אף-אחד לא לוקח סיכון. ואלוורדה עשוי לשחק דווקא ע"ח מרקוס יורנטה שרשם 180 דקות במשחקים האחרונים ומתרוצץ בלי סוף.

גם ויניסיוס. עם הגעתו של סולארי היה נראה שאפקט ויניסיוס צובר תאוצה. שני בישולים מול מלייה בגביע, דקות נגד ויאדוליד בברנבאו במשחק ליגה, בו כביכול הביא את המפנה מהספסל, והוא גם שיחק חצי שעה נגד פלזן כשהמשחק היה גמור והספיק לבשל לקרוס. אלא שמאז הוא קיבל רק רבע שעה אבודה במשחק באיפורואה. נגד ולנסיה ורומא הוא לא שותף וגם לא בבלאידוס. בנזמה ובייל לא יכללו בסגל ככל-הנראה, כך שתהיה לו הזדמנות לשחק, בודאות, גם אם מהספסל. מריאנו יזכה לדקות כשהוא בריא ושלם..