מודריץ' יזכה היום בכדור הזהב


כתב: צוות האתר | תאריך: 03/12/2018

כפי שנאמר, השחקן שזוכה בכדור הזהב כבר קיבל שיחת טלפון ועודכן על כך, אבל אסור לפרסם את המידע הזה. לוקה מודריץ' יזכה היום בכדור הזהב בערב גאלה מרגש ב-21:45. ערב זה יחתום את השנה הגדולה בקריירה של מודריץ'. הוא יהיה זה שישבור את הרצף המדהים של כריסטיאנו ומסי החל מ-2008 - כל אחד מהם זכה בכדור הזהב 5 פעמים. האחרון שעשה זאת לפניהם היה קאקא ב-2007, והוא פרש מכדורגל לפני חודשים ספורים. השנה של מודריץ' - אתם מכירים אותה בעל-פה - זכייה שלישית ברציפות בליגת האלופות עם ריאל מדריד במאי, העפלה לגמר המונדיאל עם קרואטיה ושבירת ההישג של הנבחרת של שוקר ב-1998', בהמשך זכה בתואר השחקן המצטיין של המונדיאל. באוגוסט נבחר לשחקן הטוב ביותר באירופה ע"י אופ"א ובאוקטובר זכה בפרס נוסף מטעם פיפ"א. בשער המארקה סיכמו: ומודריץ' הוא זה שלוקח את כדור הזהב.

מודריץ' יקדים לא רק את כריסטיאנו ומסי אלא גם את אלופי העולם רפאל ואראן, קיליאן אמבפה ילד הפלא ואנטואן גריזמן שדיבר בלי הפסקה על הרצון לזכות בכדור הזהב, אחרי שהניף את גביע הליגה האירופית במדי אתלטיקו מדריד. בשנה שעברה כשריאל מדריד פירקה את סביליה 5:0 בהתאם לזכייה החמישית של כריסטיאנו רונאלדו בכדור הזהב, אותו הציג לראווה ובגאווה לפני הקהל - מודריץ' נעמד בצד ומחא כאפיים, הופיע ברקע. הפעם התואר יהיה שלו, ותהיו בטוחים שכריסטיאנו שלא יגיע לטקס - ישלח הודעה ויברך.

אתם יודעים עד כמה המועדון שלנו מאוהב במעמדים האלה, בפודיום של כדור הזהב וערבי הגאלה. אפשר לומר שריאל מדריד נכנסה ל-'מוד כדור הזהב' החל משריקת הסיום של המשחק נגד ולנסיה ביום שבת בברנבאו. הברנבאו כבר הריע ללוקה בתחילת המשחק וגם לאחר שהוחלף. ריאל מדריד עושה דרכה לפריז, ומעבר לנשיא פרס שיחכך ידיו בהנאה, במעמד האהוב עליו חוץ מגמר ליגת האלופות - ריאל תגיע גם עם הקפטן ראמוס וחיזוק מרשים של שתי אגדות עבר: המלך ראול שמעולם לא הצליח לזכות בתואר הזה, וגם רוברטו קרלוס.