התגובות לאחר הניצחון על ויאדוליד


כתב: צוות האתר | תאריך: 03/11/2018

הרבה-הרבה-הרבה לחץ השתחרר בריאל מדריד אחרי ניצחון ליגה ראשון מאז המחזור החמישי. הבוקר הוזכר שמו של ז'ארדים, המאמן הנהדר של מונאקו שפוטר מתפקידו לא מזמן, כמועמד לרשת את תפקיד המאמן של ריאל מדריד, אבל ברור שסולארי ייאמן לפחות עד פגרת הנבחרות. המאמן עצמו נשמע קול לאחר המשחק ולא מתייחס לעתידו, וגם הקפטן ראמוס והמגן השמאלי רגילון דיברו לאחר המשחק. בתקשורת מדברים בעיקר על שני דברים לאחר המשחק - הראשון: המזל, והשני: האם זה קשור לויניסיוס. ה-'אס', כתבו: ויניסיוס מנע תאונה. עוד: ראמוס כבש בפאננקה, בייל ספג בוז. המארקה: ויניסיוס משנה את המזל. שני משקופים לויאדוליד.

המאמן סולארי סיפר מה לחש באוזנו של ויניסיוס לפני שהעלה אותו מהספסל - "תעשה מה שאתה יודע, תעז כמו תמיד, וגם אמרתי לו 'תעשה הגנה' כי את זה צריך להזכיר לו". על המשחק - "אני רוצה לנצח כל משחק 7:0 עם שלושה שערים במספרת אבל זה לא ככה. אלה שחקנים גדולים שחווים רגעים קשים. היה משחק לא פשוט ואני שמח שניצחנו, עם ריכוז, מלחמה ומחוייבות עד לדקות האחרונות". על הופעת הבכורה שלו סיפר ברמה האישית - הברנבאו מלא והמועדון הזה אינם זרים לי, הרגשתי טוב, הרגשתי במצב רגיל". סולארי אמר שאחרי השער הראשון השחקנים הרגישו יותר בנוח, שכדורגל הוא ביטחון, והוסיף שהשחקנים לא יכולים להילחם במה שקורה בחוץ אלא רק להוכיח על המגרש. לפני המשחק סולארי ציין את בייל שהערב איכזב, ועל שריקות הבוז אמר - "אנשים שרקו בוז, ובמשחק הבא הוא יכבוש והוא יחגוג עם כולם בכיף. שחקנים עלו מהספסל והביאו ריענון לקבוצה. יש 24 שחקנים שעובדים קשה, כולם בוגרים ומבינים שהכדורגל מורכב".

הקפטן סרחיו ראמוס מבסוט מקצב הפנדלים העונה. הוא הסביר את החגיגות המופרזות לאחר השער - "זו הגאווה שמנחה אותי ועזרה לי לשבור כל-כך הרבה שיאים. התאמנתי על סגנון הבעיטה הזה". עוד אמר הקפטן - "אנחנו מבינים את הקהל שכועס ומאוכזב ומותר לו לשרוק בוז. אנחנו צריכים לשנות את זה - אך ורק עם תוצאות טובות. כשריאל מדריד כבשה כולם היו מאושרים. התפקיד שלנו להפגין עוצמה גם כשהדברים לא מסתדרים. סולארי? אנחנו רוצים לנצח את המשחקים שנותרו עד לפגרת הנבחרות".

המגן השמאלי סרחיו רגילון שמשחק מצוין, אמר - "במשחק בית - 3 נקודות זה חייב להיות טבעי". הוא סיפר שהופעת הבכורה שלו בליגת האלופות במדי הקבוצה הייתה מרגשת אבל ההפסד לצסק"א השאיר טעם מריר וזה הכביד עליו, הוא הגדיר את זה אפילו כמו 'קוץ בתחת'. על המשחק היום - "הרווחנו ביטחון וזה נחוץ לנו. נצטרך לנצח במשחקים הקרובים, אוי ואבוי לנו אם לא. אני חושב שהקבוצה הציגה סבלנות וניצחנו מהברקות של ויניסיוס בדקות הסיום. במשחק ברוסיה הגענו להמון מצבים וכלום לא נכנס והיום זה היה לגמרי שונה, ככה זה בכדורגל והפרטים הקטנים עושים את ההבדל". על סולארי - "הוא היה שחקן עבר גדול בריאל מדריד והוא יודע איך להתמודד עם חדר ההלבשה, הוא מאוד ברור איתנו. אני יודע מה המאמן רוצה ממני ואני מרגיש את הביטחון ממנו". על התקרית ההיא עם ראמוס באימון - "בכדורגל רבים לפעמים, מה שכתבו אחר-כך זה רק שמועות. אנחנו מסתדרים נהדר, הוא הקפטן ואנחנו בסדר".