ההזדמנות הגדולה של מריאנו


כתב: צוות האתר | תאריך: 09/10/2018

דמיינו לכם את התסריט הבא: מריאנו פותח בהרכב לראשונה מאז הגיע לריאל מדריד וכובש בברנבאו נגד לבאנטה - רגע של נחת ושבירת הרצף השלילי. בהמשך הוא כובש שוב ועושה כן גם במשחק ליגת האלופות באמצע השבוע נגד ויקטוריה פלזן. למרות שקארים בנזמה יהיה כשיר לקלאסיקו - המאמן לופטגי מעדיף את הטירוף של מריאנו והחלוץ מגשים חלום ופותח בהרכב במשחק הגדול. עד כאן הפנטזייה...

'למריאנו יש שני כדורים', כתבו על החלוץ ב-AS הבוקר. כפי שהתבשרתם, בנזמה נפצע וייעדר עשרה ימים. הוא יספיק להגיע לקלאסיקו אבל מריאנו אמור להשתלט לראשונה על חולצת ההרכב בשני המשחקים הקרובים שלנו. 'המשחקים האלה הם חור קטן בו מריאנו חייב לעבור, להתחיל את התקופה שלו בריאל מדריד והפעם באמת'. מאז שמריאנו הגיע, ריאל שיחקה כבר 8 משחקים. מריאנו שותף בחמישה משחקים כמחליף. הוא אמנם רשם בכורה מדהימה עם גולאסו ענק נגד רומא(שיחק 17 דקות), אבל את הצ'אנס הכי רחב שלו היה נגד אלאבס כשעלה במחצית במקום בנזמה. נגד אלאבס מריאנו לא הצליח לעזור, וגם במוסקבה, אבל במשחק החוץ נגד הרוסים הוא היה דינמטי, פעלתן ופגש את הקורה. בסה"כ הוא שיחק העונה 155 דקות.

פתיחת העונה של בנזמה הייתה סנסציונית ממש עם חמישה שערים בארבעת המשחקים הראשונים, אבל לאחר-מכן חזר למצב הרגיל שלו והבצורת עומד על שבעה משחקים בהם מיעט לאיים על השער ולבעוט למסגרת. מריאנו ייקבל את הצ'אנס להתחרות בבנזמה. כשהגיע לריאל מדריד הוא דיבר על החלום להיכלל בסגל נבחרת ספרד וכמובן שזה לא קרה. הוא לא נכלל ברשימת המוזמנים של לואיס אנריקה. אבל מריאנו רוצה להתחיל לתת גולים בריאל מדריד קודם כל, שהיא שונה לחלוטין מליון שם בלט בעונה שעברה. בליגה הצרפתית אשתקד היו לו כבר שישה שערים בשלב הזה, המחזור השמיני, כשהוא כובש צמד כבר במשחק הבכורה שלו. אם נתייחס לליגה הצרפתית בלבד, מריאנו כבש אשתקד כל 140 דקות.