מריאנו: "הרבה אמרו לי לא לקחת את מס' 7. היה לי אומץ לבקש"


כתב: צוות האתר | תאריך: 13/09/2018

החלוץ התראיין לתוכנית הרדיו 'Paridazo de COPE' ודיבר על החזרה המהירה למדריד, על כך שהוא עובד קשה מאוד כדי לשחק כמה שיותר מהר ועל השאיפה לנבחרת ספרד. וכמובן, על חולצה מס' 7, איך לא. כה אמר מריאנו::

החזרה למדריד. "הכל היה מהיר, כמו שאתם יודעים. זה מרגש מאין כמוהו כשריאל מדריד קוראת לך, וכשקראו לי לחזור. זה מה שרציתי והנה אני כאן. קיבלתי שיחת בטלפון מהמאמן לופטגי, קצת הופתעתי, לא ציפיתי לזה. הוא אמר לי שהוא יישמח לראות אותי חוזר. אמרתי לו 'גם אני רוצה לחזור' והוא הסביר לי הכל".

ההסכם עם סביליה. "זה נוהל ע"י המועדונים והסוכן שלי. סבחליה באמת יצרה קשר עם ליון וסגר את הפרטים גם מולי, אני מאוד מעריך את המועדון הזה ומודה להם, אבל אז ריאל מדריד הופיעה, וריאל מדריד היא מועדון החלומות שלי. אני מניח שבסביליה הבינו אותי או יבינו בהמשך".

הבחירה במס' 7. "זה מספר שאני אוהב אותו מאוד, זה מספר גדול, באופן כללי וגם בריאל מדריד, זה אתגר עצום עבורי. אני יודע שהרבה כוכבים לבשו אותו(החל למנות את כולם) - "אמאנסיו, חואניטו, בוטראגיניו, ראול וכריסטיאנו, כמובן, כמובן. המספר היה פנוי, שאלו אותי איזה מספר אני רוצה אז בחרתי במס' 7. אני מתאר לעצמי ששחקנים אחרים בקבוצה יכלו לבקש את המספר לפניכן אך לא עשו את זה, אולי לא העזו". 

מריאנו ממשיך ומדבר על מס' החולצה וכשנשאל על כך שאסנסיו זומם עליו - "הוא לא אמר לי כלום בנושא הזה, כבר דיברתי איתו ובירכתי אותו אחרי הצמד בנבחרת, יש לנו קשר טוב עוד מהפעם הקודמת, הוא שחקן ענק וחבר גדול. אם הוא יבקש את מס' 7? לא יודע. הרבה אנשים אמרו לי לא לבחור במספר הזה, שזה יגרור דברים רעים - הלחץ העצום, החוצפה אולי. אני חשבתי על הכל אבל אני שלם עם הבחירה ונהנה מכל אימון כאן וחושב חיובי".

 

הוריו. "לאבא שלי קוראים מראינו ואמא שלי היא מריאנה. לאבא שלי יש חדר כושר והתאמנתי מגיל צעיר. אמא שלי לא עובדת כרגע, היא הייתה מורה. כולנו ממשפחת ריאל מדריד".

הופעת הבכורה. "אני לא יודע מתי זה יהיה, אני עובד קשה מאוד כדי שזה יקרה בהקדם האפשרי. אני אמשיך לעבוד קשה ולהילחם, לא לעצור לרגע למחשבות מיותרות ולא אוכל לעצמי את הראש, 'מתי?'. זה יקרה, אני יודע, לא סתם חזרתי".

גולים. "אני לא מציב מטרות במספרים. חשוב שהקבוצה תנצח. כמובן שהביאו אותי כדי לכבוש אבל גם לבשל שערים זה חשוב ולהיות בכימיה טובה עם שחקני ההתקפה ולעזור לקבוצה".

הוא לא שותה אלכוהול. "לעולם לא, אני לא אוהב בירה או יין, ניסיתי את זה(אלכוהולך), אבל אני לא אוהב את זה וגם לא ג'ין טוניר. אני יותר שותה לעתים פנטה או נסטי, אבל בגדול אני שומר על עצמי תמיד". אבל אני לא אוהב את זה, וגם לא ג 'ין טוניק, אני יותר של פנטה ו Nestea, אני מנסה לשמור על עצמי."

פייבוריטית לזכייה באליפות. "אני לא יודע מי הפייבוריטית אבל יש לנו קבוצה טובה גם השנה ואנחנו רוצים לזכות בהכל". מריאנו נשאל על דברי סימאונה שהקבוצה נחלשה אחרי עזיבת כריסטיאנו ואמר - "ראיתי את ריאל מדריד גם במשחק ההפסד ההוא וגם בתחילת הליגה ואני רואה קבוצת על כמו קודם". כשנשאל על 'הליגה או הצ'מפיונס אמר - "שני התארים חשובים באותה המידה ואין ספק שלריאל יש קשר מיוחד עם ליגת האלופות".

נבחרת ספרד. "בטח שראיתי את ספרד וחייכתי, זה מצא חן בעיניי, כל-כך הרבה יכולת. אני חולם לקבל זימון מלואיס אנריקה, זה ברור, אבל אני צריך להוכיח את עצמי בריאל מדריד".

אמבפה או ניימאר. "אני לא יודע, שניהם טובים מאוד, צריך לשאול את המאמן ואת הנשיא פלורנטינו, שניהם שחקני על אבל הם שונים".

אם לא יקבל דקות. "אני לא חושב כל-כך רחוק אלא רק על האימון הבא, ולתת הכל, ולמחרת, אותו הדבר, ואז בסופ"ש המאמן מחליט"".