חדשות היום: איך מתגברים על עזיבת כריסטיאנו, וגם: השעה של שחקני הרכש?


כתב: צוות האתר | תאריך: 10/09/2018

 במארקה הכריזו שריאל מדריד לומדת להסתדרת ללא כריסטיאנו ועשו חלוקה גסה לגבי כל אחד שמכסה את היעדרותו, למרות שהחודש שבפתח מאוד-מאוד קשה:

- קארים בנזמה: הפ'יצ'יצ'י לבינתיים, אין להקל ראש בחמישה שערים(ארבעה מהם בליגה), הקפטן השלישי אחרי ראמוס ומרסלו וגם זה שעולה אחרון לכר הדשא.

- גארת' בייל: הכוכב הראשי בהצגה, מרגיש בטוח בעצמו, רוב הכדורים הולכים אליו במהלך המשחק והוא הכתובת.

- סרחיו ראמוס: תמיד אמר שהוא 'בלם עם נפש של חלוץ', כרגע הוא הפנדליסט והוא שמח לשפר את הביצועים שלו.

- מרקו אסנסיו: נהנה ממקום בהרכב במקומו ומשום שלא הגיע כוכב לחלק ההתקפי, הוא משחק על המשבצת בצד. - לוקה מודריץ': תמיד היה חשוב לריאל שיהיה שחקן שקוטף את כדור הזהב והפרסים האישיים והוא המועמד.

- מריאנו: זה קצת קוריוז כמובן אבל הוא היורש של חולצה מס' 7 האגדית שגם היא נמכרת בחנות המועדון. חשוב שיהיה שחקן שילבש את החולצה.

רפאל ואראן(צרפת ניצחה את הולנד 2:1 כשהציגה את גביע העולם לראווה ולגאווה מול הקהל), טוני קרוס וגארת' בייל(ענד את סרט הקפטן בהפסד של ווילס) הם הראשונים לחזור לולדבבאס ממשחקי הנבחרות, ואל תשכחו שקיילור נאבאס, מרסלו,מריאנו וכמובן בנזמה - לא זומנו.

מעבר לכך כתבו במארקה - הזמן שלהם: הזמן של שחקני הרכש. קורטואה כבר ערך פרמיירה בריאל במשחק נגד לגאנס בברנבאו, אבל מריאנו לא נכלל בסגל, אודריוסולה בחלק מהזמן היה פצוע וברור שקרבחאל ששיחק את כל הדקות - זקוק גם לרענון כדי לשמור עליו בחודש הזה, ואפילו ויניסיוס שכרגע לא אמור לשחק במשחקי החוץ של קסטיליה. לופטגי עד עכשיו היה די מקובע מבחינת הסגל שלו והשתמש באותם 14 שחקנים בערך וכעת זה ישתנה. את הלו"ז לזמן הקרוב אתם זוכרים? בילבאו מחכה לנו בשבת בסאן-ממס, בהמשך הצ'מפיונס נפתחת עם משחק בית נגד רומא, ויש גם פיחואן באמצע השבוע ואז דרבי[עוד קודם לכן, משחק בית נגד אספניול].

- וקצת סרטונים: אתמול לוקה מודריץ' חגג 33 והמועדון ערך לכבודו סרטון נאה. החבר הקרוב קובאצ'יץ' שעזב לצ'לסי לא שכח לפרגן לו ברשתות החברתיות וכך עשה גם מרסלו. "לוקה, אתה הכי טוב ב... - נו, אתה יודע יותר טוב ממני", כותב לו מרסלו בצחוק| וסרטון נוסף: באתר הרישמי העלו וידאו לכבוד העונה שישית של קרבחאל בקבוצה הבוגרת עם קטעים מרגשים עוד מקבוצת הילדים וכמובן המפגש עם די-סטפאנו(קרבחאל היה מנייה בטוחה כבר מההתחלה ואחד הגדולים שהיו בקסטיליה).