חדשות היום, בקצרה: מה קורה עם הברנבאו החדש?


כתב: צוות האתר | תאריך: 08/09/2018

הנושא העיקרי שתופס את הכותרות היום הוא הסנטיאגו ברנבאו החדש. במארקה כתבו שהעבודות יתחילו ממש-ממש בקרוב ויימשכו 3-4 שנים, וגם ב-AS מסכימים שהסכום המשוער לשיפוץ הוא הרבה יותר ממה שפלורנטינו חשב - 574 מיליון יורו ולא 400 מיליון. השיפוץ כולל גג מרהיב וצורה תלת-מימדית ב-360 מעלות, מקומות חנייה וגישה ועוד ועוד. ב-23 בספטמבר תתקיים אסיפה כללית של חברי הסוסיוס המרכזיים וזה יהיה הנושא הגדול. הקבוצה צריכה לבחור את מקור המימון שלה(ואולי זו הסיבה שקצת חוסכים בכסף בחלון ההעברות?), גם הלוואה נשקלת בחשבון, אבל רק בתנאים טובים. בעוד במארקה יותר חיוביים, ב-AS כתבו על הסחבת בעניין והציגו ציטוטים של פרס שהבטיח עוד מ-2004 אז נבחר שוב לנשיא, בסיום ארבע השנים הראשונות - שיהיה מגרש חדש. ב-2012 אמר "המטרה היא להתחיל ב-2013"| כעבור שנה אמר שכמובן שהקבוצה זקוקה להלוואה, אולי 400 מיליון יורו| ב-2014 טען - "זה יהיה מציאותי ב-2017"| וב-2015 אמר לאחר הפסיקה המשפטית - "אנחנו מתאימים את הפרויקט".

ועוד כמה נושאים:

- קבוצת האגדות(לא נעים לכתוב 'קבוצת הוותיקים') של המועדון שניצחה את ארסנל 2:1 בברנבאו עם שערים של ראול וגוטי, שיחקה הפעם באימרויות נגד ארסנל וסיימה בתיקו ללא שערים 'בגומלין', כשהיא מפסידה בפנדלים. ראול כרגיל היה הדמות הכי מרגשת על המגרש, והוא פתח חזק: כמעט כבש אחרי חצי דקה אבל החמיץ, ובהמשך סידר מצב מצוין לכיבוש. וגם ארבלואה שיחק, השוער סזאר, דה-לה-רד, מקאללה, מוריינטס ועוד. אלפונסו היה זה שהחמיץ את הפנדל מול להאמן. ריברה בעט כדור קשתי שכמעט הכניע את להאמן. ובצד של ארסנל, חוץ מהשוער? פירס, רוזיצקי ועוד

- במארקה כתבו 'כולם עם מודריץ' שהפך לשחקן הכי חשוב בסגל חוץ מבייל - בעידן שאחרי כריסטיאנו. המועדון מחבק אותו, רוצה לתמוך בו בקרב על כדור הזהב ומחזיקים לו אצבעות. בניגוד לכריסטיאנו, מודריץ' יותר קבוצתי. במידה ויזכה בתואר כדור הזהב הוא יהיה המאושר באדם אבל אם לא - הוא בטח לא יהיה חמוץ או עצוב. נאצ'ו אמר עליו - "הוא ראוי לכל פרס אפשרי בשנה האחרונה. הוא עובד כל-כך קשה".

- כתבה נוספת, 'קרבחאל עובד היטב בלחץ'. במארקה החמיאו למגן על פתיחת העונה המעולה עם שער מול חטאפה ובישול נגד לגאנס. נכתב שהוא פורח דווקא כשיש לו תחרות - השנה הגיע אודריוסולה ובקיץ 2015 דנילו הצטרף וגם פתח בהרכב במשחק הליגה נגד בטיס בברנבאו. עוד נכתב שאין לו תחליף, שיחק בכל המשחקים עד עכשיו - 4, וחשוב מכך - את כל הדקות.