הטריילר לסרט על הזכייה בגביע האלופות ה-13 - כבר כאן, וגם: תאריך לקלאסיקו


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/09/2018

זוכרים שעשינו היסטוריה? המועדון פירסם היום את הטריילר הרשמי לסרט המרגש על הזכייה ה-13 בגביע האלופות - ‘En el corazón de la Decimotercera’, ובמארקה וב-AS מיהרו גם כן להעלות אייטם. מיותר לציין - חובה לכל מדרידיסטה. שתי דקות שפשוט פותחות את התיאבון. חוץ מהמספרת המשוגעת של בייל, מה יש לנו? ההכנות לגמר, מרסלו והציפורניים, הריכוז, נאום הניצחון של כריסטיאנו בחדר ההלבשה - "משחקים, מנצחים, זוכים ועושים היסטוריה - 3 ברציפות, אה חבר’ה?’[בהמשך גם הראו את ראמוס מדרבן - "תהנו מגמר שלישי ברציפות, הרבה רצו להתחלף איתכם. תחשבו על כל מי שתומך בנו', פולט איזו קללה 'Puta Madre' ואחר-כך - 1,2,3, מדריד!"], קצת מהחגיגות בברנבאו ובסיבלס, ראמוס שר ואיך אפשר בלי מלך ספרד שמסתלבט על קארים - ‘איזה גול, הא?’. כמוכן איסקו לוחש משהו באוזנו על הנשיא פרס, על הקנאה בריאל מדריד וה-'אנטי-מדרידיסטה' שיש. 

וגם: מבזק עדכונים:

קודם כל, הכי חשוב, יש תאריך לקלאסיקו , רשמנו ביומנים: ה-28 באוקטובר, יום ראשון, קאמפ-נואו, בשעה 17:15. צריך לבקש מהבוס לצאת מוקדם מהעבודה, זה נכון, אבל אחרי שאשתקד דחפו לנו אותו ביום שבת ב-1 בצהריים - אז נניח שיש שיפור.

האנשים של לופטגי’ - שבעה שחקנים פתחו בהרכב בכל ארבעת המשחקים הרשמיים של הקבוצה עד עכשיו, ואתם מכירים את הרשימה בעל-פה. קיילור ‘מנופה’ מהרשימה כי קורטואה שיחק נגד לגאנס, ואראן ומודריץ’ סופסלו לעתים משום שהתחילו מאוחר את ההכנות לעונה, ואפילו איסקו פתח משחק אחד על הספסל. בקיצור, הנה ‘הרשימה’: המגנים קרבחאל ומרסלו, הקפטן ראמוס, וגם: טוני קרוס והטריו ההתקפי מקדימה: אסנסיו-בייל-בנזמה.  בהקשר זה, יש תכונה בולדבבאס בימים אלה. קיילור נאבאס לא זומן למשחקי קוסטה-ריקה, גם מרסלו לא נוכח בסגל ברזיל וכמובן בנזמה שהתרגל שהוא לא חלק מנבחרת צרפת.

מריאנו עובד קשה באימונים, מסתגל לאט-לאט ומתחיל לתת גולים, קורע את התחת כמו שאומרים וחולם ומצפה לדקות ראשונות במדי ריאל מדריד איך שחוזרים מפגרת הנבחרות - המשחק הקשה מאוד בסאן-ממס. הוא כבר כבש במשחק אימון נגד קסטיליה.

לוקה מודריץ’ סיפר בראיון - “היחסים שלי עם כריסטיאנו רונאלדו פנטסטיים. הוא שלח לי הודעה ובירך אותי אחרי הבחירה בי לשחקן המצטיין ואמר שהוא מקווה שנתראה בקרוב”. מודריץ’ הוסיף - “הכי חשוב זה הקבוצה, הקולקטיבי. הפרסים נחמדים אבל המטרה היא לזכות בתארים עם הקבוצה”.

במארקה ציינו את המספר העגול: 100 ימים בלי זינדין זידאן על הקווים, ומעבר לזה כתבו את השינויים שעבר המועדון ואת הדברים המוכרים, ועדיין, היום בו עזב היה עצוב.

ואיך אפשר בלי הכוכב שלנו. גארת' בייל, יותר מאיי-פעם: הוולשי המשיך את פתיחת העונה המדהימה שלו ואתמול כיכב גם במדי הנבחרת כשווילס ניצחה 4:1 אירלנד. בייל בישל אבל מעבר לכך כבש שער נפלא, שער שמתאים בעיקר לאריאן רובן - מקבל את הכדור בצד ימין, חותך לאמצע כשהוא ‘מבטל’ שני שחקנים ושולח פצצה לתקרת השער - גולאסו.

נסיים עם כסף. המועדון הודיע חגיגית על הכנסות של 750 מיליון יורו בעונה שעברה, שיא כל הזמנים, עלייה של 11.3% מהעונה שלפני וזה כמובן לא כולל מכירות שחקנים.