מודריץ' נשאר | תיאו הושאל לסוסיאדד


כתב: צוות האתר | תאריך: 10/08/2018

לוקה מודריץ’ נשאר בריאל מדריד וחסרה רק הודעה רשמית. ‘יום מודריץ’ שהוגדר ע"י התקשורת כיום הדין - הסתיים בצורה טובה וכולם מרוצים. סוף לקשקשת בתקשורת האיטלקית ועוד, לגל הספקולציות כמו 'מדוע ריאל לא שמה את מודריץ' בתמונה של הרשתות החברתיות שלה? ועוד ועוד ועוד.

המארקה ו-ה-AS בתמימות דעים בנושא. ‘אופרת הסבון הסתיימה, מודריץ’ נשאר’. מודריץ’ יקבל חוזה משודרג וישווה את שכרו לזה של הקפטן ראמוס(10 מיליון יורו) כשרק בנזמה ובייל מרוויחים יותר. במארקה כתבו שהמועדון היה רגוע בניגוד לפרסומים שהיו בתקשורת והיום אחרי הפגישה בין הצדדים כולם היו מרוצים. במארקה הוסיפו שמודריץ’ לא באמת רצה לעבור לאינטר אלא קיווה להערכה מהמועדון. ב-AS הוסיפו שמודריץ’ שקל ברצינות את ההצעה של אינטר אך לא התפתה, שמר על שתיקה מכובדת לאורך כל הדרך עד לפגישה עם המועדון, חיכה בסבלנות וקיבל את מבוקשו. אפילו בבוקר לפני הפגישה כפי שאמרנו - הוא העלה פוסט ברשתות החברתיות במדי ריאל עם תמונה מהאימון וכתב ‘חוזרים לעבוד’.

ובינתיים, עוד שחקן שעוזב הקיץ הוא תיאו הרננדס, המגן השמאלי שהגיע בקיץ שעבר בקול תרועה רמה בתמורה ל-30 מיליון יורו אך לא השתלב. המגן בסופו של דבר המריא עם ריאל למשחקי ההכנה ובישל שער לבנזמה, ריאל סוסיאדד עשתה את החושבים שלה והחליטה לבסוף להשאילו לעונה אחת ללא אופציית רכישה. תיאו, עם מהירות מסחררת והתלהבות, בלט לטובה במשחק נגד ריאל סוסיאדד באנואטה אשתקד כשריאל ניצחה 3:1, הוא שיחק אפילו קודם לכן בסופר-קופה נגד ברצלונה בעמדת הקשר אך לא הצליח לתרום. הוא רשם 23 הופעות ו-1647 דקות בהן בישל שער אחד - לאסנסיו בגביע המלך. סרג'יו רגוילון המגן הצעיר ישמש כגיבוי למרסלו יחד עם נאצ'ו בעת הצורך, ותיאו יקווה לקבל דקות משחק ולשחזר את העונה המוצלחת - עונת הפריצה במדי אלאבס. השוער קיקו קאסייה שמבוקש בסביליה אמור להיות השחקן האחרון שיעזוב הקיץ.