עומס בשער


כתב: צוות האתר | תאריך: 09/08/2018

האיש בין הקורות ממשיך להעסיק את ריאל מדריד. אתמול בשעת לילה מאוחרת מייד אחרי חתימת קורטואה פנו כתבי רדיו לקיילור נאבאס שענה להם "יש לי את אותו הרצון לעזוב כמו למות". הוא לא מתייאש ולא יתייאש לעולם. השוער שזכה שלוש פעמים ברציפות עם ריאל מדריד בגביע אירופה ורשם 141 משחקים - בטוח שימצא את מקומו, הוא רוצה להתחרות על מקום בהרכב.

קורטואה יוצג רשמית כשחקן ריאל מדריד בשעה 14:00. בינתיים ריאל מדריד עם יותר שוערים - חמישה, מאשר שחקני התקפה. ואלה שמות: טיבו קורטואה, קיילור נאבאס, קיקו קאסייה - כמעט בוודאות יעזוב, לונין - האוקריאני הצעיר שאולי ישחק עם קסטיליה, ולוקה זידאן, השוער השלישי אשתקד(רשם את הופעת הבכורה במשחק הליגה האחרון - נגד ויאריאל), הבן של| ב-AS החמיאו לריאל מדריד והכתב תומאס רונסרו, מדרידיסטה, ציין - אולי קורטואה לא היה הרכש עליו חלמו אוהדי ריאל מדריד אבל הקבוצה התחזקה בעמדה אחת - בין הקורות, ויש לה תחרות שאין כמותה באירופה. 'עם קיילור תמיד הייתי רגוע ושקט וההצלחה בליגת האלופות מוכיחה זאת למרות טעויות פה ושם בעונה האחרונה, אבל טיבו קורטואה שווה את המאמץ'.

במארקה כתבו 'שני אנשים - ותפקיד אחד' ובטוחים שלופטגי מאמין בדו-קיום. האם נראה את ריאל מבצעת חלוקה כמו בעונת 2013/14 - דייגו לופס עמד בשער בכל משחקי הליגה ואיקר שיחק במשחקי הצ'מפיונס והגביע? במארקה עשו סקר אוהדים, כרגע הצביעו למעלה מ-17 אלף. כ-70% מאמינים שקורטואה ישחק, 16% הולכים עם קיילור נאבאס והיתר מאמינים שאכן תהיה רוטצייה רחבה.

בנושא אחר: חסוס ואייחו נפצע ויחמיץ את פתיחת העונה, ויש לנו דז'ה-וו - זה קרה בדיוק גם בקיץ שעבר. זמן ההיעדרות הוא ארבעה עד שישה שבועות. הילד הספרדי בן ה-21 וחצי מוכשר מאוד ולופטגי מאמין בו אך גם מתגלה כפצוע כרוני ואי אפשר לסמוך עליו: סבל מתשע פציעות מאז ינואר 2016(גם בפרקנפורט)...ובהקשר זה, המגן השמאלי הצעיר רגוילון שהרשים במשחקי ההכנה - יישאר חלק מהקבוצה הראשונה והבלם החמישי שלנו יהיה חאבי סאנצ'ז ובתקשורת מספרים על בלם חזק, גבוה ושקט.