הלילה ב-01:00 משחק הכנה נגד יובה - ללא כריסטיאנו


כתב: צוות האתר | תאריך: 04/08/2018

'פארטידזו - אך ללא כריסטיאנו', נכתב בשער המארקה הבוקר לקראת המשחק נגד יובנטוס הלילה(01:00). המשחק נגד יובה נקבע במעוד מועד אך כעת אין ספק שהוא מקבל מימד חדש, גם אם כריסטיאנו שכבר מתאמן כשבוע עם קבוצתו החדשה - לא ישחק היום. ברור שזה יהיה מאוד מסקרן לראות אותו ביציע, כיצד מגיב למתרחש על כר הדשא, הדיאלוג עם השחקנים שלנו, ובעיקר - יהיה מוזר. והנה התמונה האחרונה מהמשחקים בין ריאל ויובה, הקרב השני הכי נפוץ באירופה מאז ומעולם. אתם בטח זוכרים את הצעדים האיטיים, דפיקות הלב והנשימה העמוקה לפני הפנדל בברנבאו ואת הפצצה שבעט כריסטיאנו מכל הלב ולרשת, וכמובן שיש גם את המספרת בטורינו, הגמר בקארדיף ועוד ועוד. במארקה אפילו כתבו על עשרה שחקנים ששיחקו בשתי הקבוצות, וחוץ מכריסטיאנו המצטרף הטרי לרשימה וגם זידאן כמובן - ישנם היגואין וקדירה, לאודרופ, דל-סול ואחרים.

ובחזרה לכדורגל - משחק הכנה שני של ריאל מדריד לאחר ההפסד 2:1 למנצ'סטר יונייטד, משחק בו ראינו גם דברים טובים. מן הסתם ההרכב יתחיל להתמלא אף יותר. ללא מרסלו ששב לאימונים היום, קאסמירו ששב אתמול וללא הקפטן ראמוס, אך בהחלט עם אסנסיו במה שאמור להיות החלק הקדמי שלנו לעונה הבאה - לצידם של בנזמה וגארת' בייל. גם קרוס עשוי לפתוח ואפילו נאצ'ו יתחיל בהרכב, אלא אם כן לופטגי מחפש מערך מאוזן. דני סבאיוס ב-11. ריאל בעצם מתחילה את 'מרתון האיטלקיות' עד לפתיחת העונה שכן היא תפגוש גם את רומא בהמשך ואת מילאן כמשחק הכנה אחרון, בגביע הברנבאו ב-11 באוגוסט.

"ריאל מדריד הזו הראתה הרבה ענווה, רצון להתקדם, איכות וגם עבודה קשה ואישיות", אמר לופטגי במסיבת העיתונאים כשהוא מדבר בברכה על צירופו של סלאדס כעוזרו. כמובן שהוא פיזר את הקלישאות הרגילות - המטרה היא להגיע מוכנים לעונה האמיתית ובראש ובראשונה הסופר-קאפ האירופי נגד אתלטיקו מדריד. ב-AS הגדירו את המשחק הזה כ-'המבחן של ה-'9' נגד יובה ללא כריסטיאנו'. גם השוער קיילור אגב ישחק מחצית אחת. בקיצור, אחרי מחצית נגד יונייטד ו-'כוונות טובות' - הגיע הזמן גם להראות קצת איכות וקילריות ליד השער. השחקנים ערכו אימון ראשון בוושינגטון והם 'אסירי תודה' על שינויי האקלים בהשוואה למיאמי כפי שכתבו במארקה.

יובה גם כן בהרכב חסר מאוד מן הסתם. כריסטיאנו לא ישחק, כבר אמרנו, גם דיבאלה לא, מנדג'וקיץ' מגיבורי המונדיאל עדיין בחופש והיגואין זה עתה נפרד. ההגנה של יובה מתקרבת להרכב המלא כמובן ללא בונוצ'י עדיין, וגם פיאניץ' הוא מבין השחקנים הבכירים, אלא שבחוד ישחק פאבלי. עד עכשיו יובה ניצחה את באיירן 2:0 עם צמד של פאבלי ובשני המשחקים הנותרים סיימה בתיקו - 1:1 עם בנפיקה וכן עם כוכבי ה-MLS. ריאל ויובה, בכל-מקרה, זה לעולם לא יהיה סתם משחק. הרכבים משוערים(מתוך ה-AS)::