כותרות העיתונים הבוקר: מודריץ' ובייל


כתב: צוות האתר | תאריך: 04/08/2018

'שום הקלה בנושא מודריץ', כתבו במארקה בדקות אלה. בנוסף עורך המארקה סנטיאגו סיגורו העלה טור דיעה עם הכותרת 'זה לא אותו מקרה כמו עם כריס' וסיפר עד כמה מודריץ' רואה את ערך הקבוצה מעל הכל בניגוד לכריסטיאנו, ההבדל בגישה(היחסים שלו עם המועדון תמיד היו נפלאים וזהים, וכך גם עם הקהל) ועוד ועוד ועל כך שאולי עזיבתו של כריסטיאנו, שכן הייתה מתקבלת בהבנה בברנבאו בניגוד לזו של מודריץ', הביאה לאשלייה שריאל מתפרקת וממשיכה לוותר על הנכסים שלה - אז זהו - שלא.

 ההמשכיות של מודריץ' אינה מוטלת בספק ולו לרגע ובאותו הזמן מנסים למצוא בריאל מדריד או יותר נכון 'לגדל', 'להכשיר' את היורש של מודריץ' מתוך הקיים בקבוצה, אולי קובא או סבאיוס. נכתב שפרס הגיב מייד לפרסומים ההולכים ומתחזקים על מודריץ' ואינטר(סוכניו היו במילאנו כנראה) והמונדיאל חיזק את התחושה שאין כמו מודריץ', שיחזור מחר להתאמן והוא רוצה מאוד לשחק בסופר-קאפ האירופי.

ב-AS כתבו על 'הסיכון של ריאל עם בייל' ואלה המספרים הדי ידועים שבדיוק לא רצינו לשמוע. 'ההימור של ריאל מדריד לעונה הנוכחית אחרי שלוש זכיות בצ'מפיונס ברציפות וארבע בחמש שנים - הוא מסוכן וחשוב בעת ובעונה אחת', כתבו שם. בייל הוא כמו ילד עם נעליים חדשות, המנהיג האמיתי של הפרוייקט החדש, לראשונה בקריירה. כי ריאל מדריד היא לא טוטנהאם. הנשיא פרס החליט יחד עם המאמן לופטגי גם בשל הקושי בשוק - שזה המצב. אבל האם הוולשי מגיע למצב בלתי-אפשרי?

בייל שיחק רק 53% מהדקות מאז הגיע לריאל מדריד ובשלוש עונות לא עבר את רף ה-50%. כריסטיאנו רונאלדו למשל שיחק 79% מהדקות ובחלק מהזמן קיבל מנוחות, בעיקר בתקופת זידאן. בעונת 2015/16 כריסטיאנו שיחק 91% מהדקות וזה היה השיא שלו, וב-2014/15 שיחק 87% מהדקות. בייל לעומת זאת מציג את השיא הדל של 76% מהדקות בעונת 2014/15, עונתו השנייה במועדון כשרשם 48 הופעות. לבייל היו 19 פציעות שרירים מאז הגיע, רובן בשריר התאומים, ויש קשר ישיר לגב. אם בייל לא יהיה כשיר, הזרקור יופנה לבנזמה ובורחה מאיורל וזה לחלוטין לא מספיק, כשאסנסיו, איסקו ולוקאס זה הימור מסוכן מדי. בגמר בקרייב הוא הוכיח למה הוא מסוגל, אבל המציאות קשה.

 

 

בנושא אחר, חלון ההעברות, סוכנו של השוער טיבו קורטואה שמקושר אלינו זמן רב ודיבר בגלוי על רצונו לשוב לספרד כדי להיות עם משפחתו, חזר על הדברים בראיון ל- The Sun האנגלי. "שמעתי שבצ'לסי אמרו שקורטואה יחליט על עתידו - אבל הוא אמר לא אחת שהכי טוב עבורו הוא לשוב לספרד. הוא רוצה להיות קרוב למשפחתו וברור שלצ'לסי יש הצעה עליו והצעה יפה". הדד-ליין הוא אפילו פחות משבוע בהתאם לחוקים החדשים באנגליה על צירוף שחקני רכש עד למחזור הפתיחה.