הלילה: משחק הכנה ראשון - נגד מנצ'סטר יונייטד


כתב: צוות האתר | תאריך: 31/07/2018

ברור שזה עדיין לא זה, רכש לא הגיע וגם רוב שחקני הסגל הבכירים לא ישחקו, זו תהיה ריאל מדריד ב' משולבת עם חלק משחקני ההרכב הראשון. ועדיין, קיימת התרגשות לקראת משחק ההכנה הראשון בפרה-טמפורדה ל-2018/19. 03:00 לפנות בוקר, הישארו ערים. ריאל מדריד נגד מנצ'סטר יונייטד. כמובן שבאוגוסט אשתקד זה היה קצת יותר חגיגי במסגרת הסופר-קאפ האירופי עם ניצחון 2:1 משערים של קאסמירו(מהאוויר) ואיסקו, אבל ההצגה חייבת להימשך. מוריניו, אגב, שעושה הרבה רעש בתקשורת, כהרגלו, וכבר פחות מספק קבלות - מעולם לא ניצח כמאמן את ריאל מדריד.

 

ריאל כמיטב המסורת נמצא בארה"ב במהלך ההכנה וגם בשנים עברו היא שיחקה נגד מנצ'סטר יונייטד. יהיו אלה צעדים ראשונים לקראת הסופר-קאפ האירופי נגד אתלטיקו מדריד בעוד כ-15 ימים. את הטריו ההתקפי החדש - ה-B-B-V - כדאי שתתחילו לשנן, גם אם זה רק לבינתיים. גארת' בייל ישחק בצד ימין אמנם אך עם חופש פעולה מלא, קארים בנזמה יהיה כמובן חלוץ החוד ושניהם אחרי ימים של אימונים היות ולא השתתפו במונדיאל, ובצד שמאל ישחק וינסיניוס. נראה חילופי מקומות רבים בהתקפה והמאמן שם את כל הביצים בסל שלהם, הציפיות מהם גבוהות. בתקשורת אפילו נכתב שהמאמן לופטגי משוחח ארוכות עם בייל על כל דבר ועניין כדי שירגיש כוכב, ושאל אותו מפורשות באיזו עמדה הוא מעדיף לשחק. כבר עתה ברור שהספרדים לא ישחקו או במקרה הטוב יקבלו פירורים. לופטגי רוצה לשמור עליהם בצמר-גפן. קרבחאל וקיילור יכבדו בנוכחותם ביציע.

מעבר לברזילאי שמלהטט באימון, שני שחקני רכש צעירים נוספים יערכו בכורה - השוער לונין שבכלל מיועד כנראה לקסטיליה וכן אלבארו אודריוסולה, המגן הימני שנרכש מריאל סוסיאדד. צעירים גם כן יהיו גם יהיו. ואלוורדה, הקשר הצעיר, וחאבי סאנצ'ז מריאל מדריד קסטיליה. תיאו הרנדס עשוי לשחק למרות שהוא קרוב מאוד לריאל סוסיאדד, וסבאיוס יפתח בקישור כמו גם יורנטה. ראול דה-תומאס ובורחה מאיורל יתחילו במלחמה על החלוץ המחליף בסגל וסביר ששניהם ישחקו.

מנצ'סטר יונייטד טרם ניצחה במשחקי ההכנה וזה יהיה המשחק הרביעי שלה בקיץ הארוך. זכור במיוחד המשחק האחרון בו הובסה 4:1 מול ליברפול עם המספרת של שאקירי, זמן טוב עבור מוריניו להתלונן שוב על שחקני הרכש שטרם לא הגיעו. קודם לכן סיימה בתוצאות תיקו עם אמריקה(1:1), סאן חוסה(0:0) ומילאן(1:1) כמובן שגם הם בהרכב חסר. אלוף העולם פוגבה לא ישחק וגם לוקאקו והאנגלים לא. מי כן נמצא? מרסיאל, חואן מאטה, הררה, אלכסיס סאנצ'ז שאחרי חצי שנה מסויטת חייב להוכיח את עצמו, וחוליית ההגנה נראית סבירה דווקא. בשנה שעברה אגב הקבוצות נפגשו גם למשחק הכנה, זה נגמר ב-1:1 כשריאל מפסידה בפנדלים. קאסמירו השווה זמנית. הרכבים משוערים::