כל הציטוטים הגדולים על כריסטיאנו


כתב: צוות האתר | תאריך: 10/07/2018

כריסטיאנו רונאלדו לא השאיר אף אחד אדיש. הוא זכה לשבחים בכל מקום. מאמנים, שחקנים, נשיאים, יריבים. במארקה ליקטו את מיטב הציטוטים שנאמרו עליו.

"כריסטיאנו רונאלדו הוא השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה יחד עם די-סטפאנו"(פלורנטינו פרס, נשיא ריאל מדריד).

" אין ספק לגבי איכות הכדורגל שלו, אני חושב שהיום לא יכול להיות שום ספק שכריסטיאנו הוא הטוב ביותר בעולם, נלך השערים והחלוץ המסוכן ביותר"(פלה).

"הילדים שלי לא ראו את פלה והם יודעים מי הוא, כולם יודעים. בעוד 40 שנה נדבר ככה על כריסטיאנו רונאלדו - 'ראינו אותו'"(ז'וזה מוריניו)

"כריסטיאנו הוא מורשת כדורגל, הוא מהשחקנים היחידים שמסוגלים לקחת קבוצה על הגב עד לגמר ולזכייה בגביע - לבדו"(דייגו מראדונה)

" כריסטיאנו רונאלדו הוא שחקן נהדר עם תכונות רבות שמייחדות אותו. הוא משתפר משנה לשנה ולכן הוא מהשחקנים הגדולים ביותר בעולם"(ליאו מסי).

"כריסטיאנו רונאלדו הוא מגלאקסיה אחרת. הוא יודע בכל משחק שהוא הולך להבקיע וזה באמת קורה. הוא שונה ומיוחד ואין כמוהו"(זינדין זידאן).

"כריסטיאנו רונאלדו יותר טוב מליאו מסי, הוא מגלקסיה אחרת"(פדג'ה מיאטוביץ'). לפני גמר האלופות ב-2017 נגד יובה, פדג'ה היה מרואיין מבוקש והוא הבטיח שריאל תנצח וכריסטיאנו יכבוש.

"כריסטיאנו הוא השחקן הטוב ביותר, אין בכך ספק בכלל"(פרננדו סנטוס, מאמן נבחרת פורטוגל).

"כריסטיאנו הוא חלוץ כמו שמעולם לא ראינו"(סרחיו ראמוס).

"זה כבוד בשבילי לשחק איתו, אתה רק צריך למסור לו את הכדור והוא יעשה משהו ויכבוש שער"(מרסלו).

"כריסטיאנו הוא תופעה, שחקן כדורגל מטורף"(אלפרדו די-סטפאנו).

 

והנה כמה מהציטוטים הגדולים של כריסטיאנו רונאלדו:

"אני חושב שהם שורקים לי בוז משום שאני שחקן גדול, נאה ועשיר. אנשים מקנאים בי, אין לו שום הסבר אחר"(לאחר המשחק נגד דינמו זאגרב בצ'מפיונס).

"היה נחמד לשחק בריאל מדריד"('הפצצה' אחרי גמר ליגת האלופות בקייב).

"מפריע לי שאומרים שכריסטיאנו הוריד את הביצועים שלו ולכן ריאל מדריד נפלה. אם כולם היו ברמה שלי - אולי היינו במקום הראשון"(כריסטיאנו, גם כן אחרי גמר הצ'מפיונס).

"מי הבקיע שוב את רוב השערים בליגת האלופות? כריסטיאנו רונאלדו. אולי צריך לקרוא לטורניר הזה בשם חדש - 'צ'מפיונס-CR7'(לאחר הגמר).

"אני נותן לקבוצה ציון 9 ולי את הציון 10"(כריסטיאנו בראיון, שנת 2012).

 

 

"אני השחקן המבוקש ביותר באינטרנט, כל אחד רוצה לדבר על כריסטיאנו רונאלדו, כאשר צ'אבי מדבר עליי הוא מחפש פרסום. הוא זכה בהכל אבל לא בכדור הזהב. והוא משחק בקטאר אז זה כבר לא יקרה".

"הארוחות הקטנות, הנשיקות והחיבוקים עם החברים לקבוצה הם חסרי תועלת. במנצ'סטר יונייטד זכיתי בליגת האלופות ולא דיברתי עם פרדיננד, גיגס או סקולס מעבר לשלום-שלום. אני משתף פעולה עם בנזמה ובייל ומכבדים אחד את השני, טובת הקבוצה חשובה לנו. אני לא צריך ללכת איתם לארוחת ערב או לארח אותם בביתי".


"האהבה שלכם מחזקת אותי, השנאה שלכם הופכת אותי לבלתי-ניתן לעצירה"(המוטו).

"אני יודע שאם אתם אוהבים כדורגל - אתם אוהבים את זה. אתם אוהבים אותי"(כריסטיאנו באינסטגרם, ב-2015).