חסוס גמס(מארקה) - ריאל מדריד מגושמת עם כריסטיאנו


כתב: צוות האתר | תאריך: 11/06/2018

המונדיאל אוטוטו מתחיל ולגבי עתידו של כריסטיאנו הולכים ומתגברים סימני השאלה או יותר נכון התחושות שהוא עלול לעזוב והפעם לא מדובר באיומי סרק. בינתיים, חסוס גמס מהמארקה תוקף את ריאל מדריד בטור אישי בנוגע לסוגייה - ריאל מדריד מתנהלת בצורה מגושמת עם כריסטיאנו.

כריסיסטיאנו רונאלדו כועס מאוד. נכון שאין לו נימוסים והתגובה שלו אחרי הגמר הייתה כושלת ואיכזבה רבים. לא כך צריך להגיב שחקן שזה עתה זכה בליגת האלופות בפעם השלישית ברציפות. הוא לא צריך להיות חמוץ ועתידו הוא לא הנושא. זה היה המקום הלא נכון והזמן הלא נכון. עם זאת, זה לא נכון לקבוע שריאל מדריד היא הקורבן. ריאל מדריד לא התנהלה נכון מול הכוכב שלה.

אם כריסטיאנו רונאלדו יעזוב, וזה סביר מאוד, זה יקרה כתוצאה מינוהל מפוקפק דווקא על רקע ההצלחות הגדולות ביותר מאז הקבוצה ההיא של שנות ה-50. כריסטיאנו רונאלדו הוא האיש שהחזיר את ריאל מדריד להיות אימת אירופה כפי שלא הייתה כבר הרבה זמן. הראשון פורץ הדרך היה די-סטפאנו, וכריסטיאנו הוא הדי-סטפאנו של המאה ה-21. לא מדובר בהתפרצות בין-רגע של כריסטיאנו. מה גורם לו להרגיש רע כל-כך דווקא כשהוא שמח במדריד עם משפחתו, הקהל מטורף עליו וגם חבריו לקבוצה גם אם יש בו צדדים לא קלים, והמועדון מגיע לפיסגה אחר פסגה? זה לא שייך רק לסוגייה עם המיסים ובית-המשפט, זה מורכב.

מסי זכה לחוזה חדש פעמים רבות, כמעט מידי שנה. מולו תמיד נשברו הכללים הכלכליים. גם כריסטיאנו רונאלדו שחקן ייחודי גם אם לא גדל בקבוצה. וצריך למצוא איתו את עמק השווה. ברור שריאל מדריד היא מעל לכל שחקן, אבל כריסטיאנו הביא את הקבוצה לארבע זכיות בחמש שנים, כשהוא תמיד השחקן הכי חשוב והמוביל. המנטרה הזו לא צריכה לטשטש את המועדון. כמובן שהוא כן זכה לחודש חדש לא ממש מזמן והוא בטח לא מסכן, אבל החוזה שלו נראה מיושן מבחינה כלכלית, והשוק ממריא מאז עזיבת ניימאר; אוסקר ולאבצי מרוויחים יותר ממנו בסין, למשל; כריסטיאנו בן 33 אבל הגיל שלו נראה אחר. כריסטיאנו רואה איך מפלרטטים עם ניימאר - שזה בסדר - אבל מולו לא מקיימים הבטחות. כל ההתנהלות של ריאל מדריד היא מגושמת. אל תשכחו את כריסטיאנו.