נאצ'ו:"הצ'מפיונס הכי מיוחדת, זו תקופה אדירה ויש לנו עוד הזדמנות"


כתב: צוות האתר | תאריך: 10/05/2018

נאצ'ו רשם נגד סביליה את משחקו ה-40 העונה ובכך שבר את שיאו מהשנתיים הקודמות. היום הוא התפנה להציג את הקמפוס שהוא מארגן עם אחיו אלכס(שחקן קאדיס), באלקלה דה הנארס (מדריד), ולדבר על מה שקורה בקבוצה, חודש מאי, בקיצור: הצ'מפיונס והגמר, הקלאסיקו, הפציעה, ההפסד בפיחואן ועוד ועוד ועוד.

ליגת האלופות, סאלאח, והגמר נגד ליברפול. "אנחנו חיים את אחד התקופות והשלבים היפים ביותר בהיסטוריה של ריאל מדריד ויש לנו הזדמנות נוספת, אנחנו נילחם לעשות היסטוריה. לא משנה מי היריבה, אנחנו נותנים את הריספקט והכבוד המקסימלי, הם הגיעו לגמר הזה בזכות ועשו דרך יפה, אנחנו מכבדים אותם אך נתרכז בקבוצה שלנו ונעשה את המקסימום שלנו. סאלאח עושה עונה גדולה, הוא שחקן מרהיב, מהיר מאוד עם הכדור ובלעדיו. אנחנו נתמקד בגולים שהוא כבש העונה ונדע להתכונן היטב. יש לנו את האיכות בהגנה כדי לעשות את זה".

הפציעה הראשונה שלו. "זו לא הפעם הראשונה שנפצעתי אך זו הפעם הראשונה שהפציעה הכריחה אותי להפסיק, לעצור, להרגיע. הרגשתי רע, הייתי עצוב, לא הייתי רגיל לזה. אבל אני כבר כאן, לאט-לאט, התאוששתי לחלוטין ואני מחכה לגמר".

הקלאסיקו ופיקה. "כל משחק כזה מרגיש כמו גמר, כמו מונדיאל, כמו ליגת האלופות, הלוואי שהיינו משחקים יותר משחקים כאלה בשנה. הקלאסיקוס חמים מאוד. כולם יודעים מיהו פיקה, הוא אוהב את הדברים האלה. הוא אמר לי שבליגה זוכה הקבוצה שיש לה הכי הרבה נקודות, הוא אמר שהם ספגו גם כן אדומים. אבל אם כל מה שהשחקנים מדברים ביניהם יוצא החוצה - זה מופרע".

ההפסד בפיחואן. "גם אם לא היה לנו על מה לשחק, ברור שרצינו לשחק טוב יותר ולנצח, אבל יש ימים בשנה שזה לא מתחבר. אני חושב שהיינו לא רחוקים מלכבוש עוד לפני שהם הבקיעו".

הסוכרת. "אני חיי חיים נורמליים לחלוטין, מתמודד עם זה מאז שהייתי בן 12, לא מרגיש שונה או גיבור. אני זוכר את זה. אני מקווה שאני מהווה השראה לאחרים".

מסי או כריסטיאנו. "כריסטיאנו הוא בשבילי הטוב ביותר בעולם, הוא חבר ושחקן בקבוצה, הוא השיג הכל לא רק בזכות כישרון אלא גם עבודה קשה. מסי..אנחנו תמיד צריכים ריכוז מקסימלי נגדו, אחרת הוא יעניש אותך ונשלם על זה. מרגיש שיש לי את המזל לשחק לצד כריסטיאנו".

החלוץ שמולו היה לו הכי קשה. "אף משחק ברמה הגבוהה הוא לא קל. לכל אחד יש את האסטרטגיה שלו. דרוגבה, לבאנדובסקי, מסי, ולואיס סוארס הם הטופ עבורי".

הליגה או הצ'מפיונס. "להיות שחקן של ריאל מדריד מכריח אותך לנצח כל הזמן ולזכות בהכל, אבל ליגת האלופות היא המיוחדת ביותר עבורי, חלמתי עליה מאז שהייתי ילד".