דבר התקשורת אחרי סביליה


כתב: צוות האתר | תאריך: 10/05/2018

התקשורת בספרד לא כל-כך סולחת לריאל מדריד אחרי ההפסד 3:2 בפיחואן. במארקה העלו בבוקר המשחק כתבה ישנה על ה-4:1 המביך שספגה ריאל מדריד של קיירוש, תבוסה ראשונה קשה באותה עונה(2003/04), ואמש במחצית השנייה זה לא היה רחוק מכך. 'קייב כתירוץ', כתבו בשער המארקה לאחר המשחק. 'לא עוצרים בסביליה בדרך בקייב', כתבו ב-AS בסיקור המשחק ואף שחקן לא קיבל ציון גבוה יותר מכוכב אחד. ריאל מדריד ספגה כבר 42 שערים העונה, הכי הרבה מאז עונת 2008/09, העונה האחרונה לפני עידן הגלאקטיקוס2. הקפטן ראמוס היה זה שחטף מרבית מהאש, לא רק מהקהל בפיחואן(נאצ'ו:"האוהדים חייבים לתת לו יותר ריספקט"), אלא גם מהתקשורת, שם כתבו שראמוס מאבד את זה בכל ביקור בפיחואן, ואפילו המאמן זידאן הודה שמשהו קורה.

מנגד, גם שחקני הסגל הרחב קיבלו בראש. דני סבאיוס זעם על החילוף שלו, עד שהוא מקבל הזדמנות, ובורחה מאיורל היה נק' האור כשהבקיע שוב("יש לי מוטיבציה אדירה לקבל צ'אנס ולהראות את מה שאני יודע"), ויש לו כבר 7 שערים העונה(מריאנו הנוכחי, אם תרצו), אבל היתר חטפו. בעיקר תיאו הרננדס במשחק רע ו-ואייחו עם ההופעה הכי גרועה שלו במדי ריאל מדריד. "זה אף-פעם לא קל להיות שחקן ריאל מדריד", אמר ואייחו לאחר משחק הליגה הקשה ביותר שלו עד עכשיו. במארקה כתבו ש-'ריאל מדרידB' זו היסטוריה, ואין כבר את מוראטה, חאמס ופפה(ואחרים). 'אחר-כך הם ירצו עוד הזדמנויות', כתבו שם בזעם. ב-AS כתבו שהצעירים שוב לא ניצלו את ההזדמנויות. המאמן זידאן אמר מצידו - "אני לא יכול לבוא לאף-אחד ממי ששיחק בטענות" אבל זה לא מספיק, והוא התעקש שההפסד לא ישפיע על הגמר בקייב. "לא היינו טובים בפס האחרון", ציין זידאן שלא הצליח לנצח בפיחואן גם בפעם השנייה.

חלק מהמבוגרים האחראיים שלא הצליחו לעזור הם נאצ'ו ולוקאס ואסקס, אבל הם רשמו ציון דרך, לפחות זה. שניהם רשמו את העונה עם הכי הרבה הופעות - לוקאס ואסקס רשם 51 משחקים ואילו נאצ'ו("הפסדנו את המשחק בגלל הפרטים הקטנים) הגיע למשחקו ה-40 העונה. קאסמירו ובנזמה, יחד עם הקפטן ראמוס, היו אלה ששוב לא נחו.

ריאל מדריד תסיים את העונה עם שני משחקי הליגה הבאים: ביום שבת היא תארח את סלטה ויגו בברנבאו(כבר ממש לא מבצר) ותקווה להיפרד מהברנבאו עם ניצחון(המאזן: 11-4-3), ולאחר-מכן תצא לאל-מדריגל במטרה לנקום בויאריאל שניצחה אותה בסיבוב הקודם. לריאל מדריד 72 נק' בלבד עד עתה - 21 נצ', 9 תוצאות תיקו ו-6 הפסדים, כך שגם במידה ותנצח היא תגיע גג ל-78 נק', הכי גרוע שלה מאז עונת 2008/09 שצויינה כבר.