כותרות העיתונים הבוקר: איסקו ניצח את מאלגה


כתב: צוות האתר | תאריך: 16/04/2018

לאחר המשחק נגד מאלגה כצפוי מיטב הכותרות בספרד מגיעות לאיסקו. בשער המארקה כתבו 'איסקו הוביל באופן קסום', וציינו גם את החולשה של בנזמה וההיעדרות של בייל שהיה מחוץ לסגל| בשער ה-AS נכתב 'איסקו מלך(הפועל) במאלגה'.

"הרמונטדה של איסקו" כתבו ב-AS על הקשר. זידאן טוען שהוא מאמין בו ומוכיח את זה - הוא שיחק יותר דקות מאשר בכל העונה שעברה. ב-2016/17 שיחק 43% מהדקות(42 משחקים, 2339 דקות) לעומת 56% מהדקות העונה(44 הופעות, 2693 דקות). "הוא שחקן חשוב ולכן הוא משחק יותר", אמר זידאן בנושא. ואיסקו מגיע לישורת האחרונה של העונה כשהוא שחקן הרכב קבוע כפי שראינו בצמד המשחקים נגד יובה. עוד נאמר שאשתקד איסקו שיחק 77 דקות בלבד עד לרבע הגמר נגד באיירן, והפעם הסיפור שלו בצ'מפיונס שונה מאוד. בסיקור המשחק כתבו 'מחווה עצמית של איסקו'. עוד כתבה ב-AS:'איסקו החזיר אהבה למאלגה, גם אם שיחק נגדה'.

במארקה כתבו 'איסקו סחב את העגלה והוביל את ריאל לניצחון', וכתבו שזהו-זה, איסקו של ריאל מדריד הוא כמו איסקו של נבחרת ספרד. 'כאשר מודריץ' לא משחק, השחקנים של ריאל מדריד מסתכלים זה לזה ומחפשים מי יקח את המושכות - הנה הוא, איסקו', כתבו שם, והזכירו את הציטוט של איסקו אחרי משחקי הנבחרת שאמר שבריאל מדריד אין לו את ההמשכיות, ומצד שני אולי הוא לא היה ראוי לקבל אותה. נכתב שזידאן הוכיח במקרה בנזמה למשל שהוא לא חייב כלום לאף-אחד והוא מאוד גמיש. ואיסקו זכה בקרדיט בצדק. בסיקור המשחק נכתב 'עם איסקו שמרגיש בבית', והוא קיבל את הציון הגבוה של 3 כוכבים

באתר העלו טור דיעה של דלפין מלרו שכתב - 'איסקו, סלח לאלה שפיקפקו בך', והוא לא מדבר על אוהדי מאלגה שמתמוגגים מכל נגיעה שלו בכדור ועודדו אותו גם אתמול. אלא מאוהדי ריאל מדריד, הפרשנים, אלה שכתבו שאיסקו 'מאט את המשחק' של ריאל מדריד ומונע ממנה להתפרץ. נכתב שלפעמים הציפיות ממנו מוגזמות, אבל השורה התחתונה היא שעם איסקו בהרכב, והוא לא מתחבא ודורש את הכדור - ריאל מדריד בדרך הנכונה לכבוש את אירופה.

בנושאים אחרים, כתבו על כך שזידאן מנסה לעשות הכל כדי לשקם את הביטחון של בנזמה שניסה לכבוש אתמול בכל דרך אפשרית ולא הצליח. בנזמה סיים 90 דק' ולא הצליח במשימה, וקאסמירו שכבש חמישה שערי ליגה - שווה לו. נכתב שפעם הוא היה חכם על חלשים והיום גם זה לא| כתבה אחרת דיברה על חסוס ואייחו שניצל את ההזדמנות שלו לאחרונה למעט השגיאה ברגע האחרון אתמול| כמוכן, עוד לפני המשחק ציינו במארקה שראמוס נכנס לטופ10 של ריאל מדריד במס' ההופעות הליגה עם 387 משחקים[52 שערים], כשהוא משתווה לאגדה גוטי.