כותרות העיתונים הבוקר: מעבירים הילוך לדרבי


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/04/2018

שער המארקה::

ככה נראה הניצחון האחרון של ריאל בדרבי על אתלטיקו בברנבאו: שימו לב לתמונה - אוזיל כובש השער השני, חוגג כשלצידו פפה, קונטראו, צ'אבי אלונסו וארבלואה - אף-אחד מהם לא נשאר בקבוצה כמובן. התאריך היה 1 בדצמבר 2012. איקר קסיאס היה הקפטן, לפני שסופסל ע"י מוריניו ובהמשך נפצע. צ'ולו ניצח בברנבאו 3 בעונות ברציפות מאז, והשיג תיקו מאוחר אשתקד. כריסטיאנו, ראמוס ובנזמה הם השרידים היחידים מההרכב שפתח אז. דבר נוסף, מאז ריאל מדריד זכתה בלא פחות מ-12 תארים! בהמשך הכתבה דיברו על 'חוקי הצ'מפיונס' - בהם ריאל מדריד תמיד מנצחת - הגמרים ב-2014 ו-2016 וכן כשריאל הדיחה את אתלטיקו ברבע הגמר ב-2015 ובחצי הגמר אשתקד.

עוד כתבות קטנות: 'החלום של תיאו הרננדס' - יפגוש את האח לוקאס במשחק מרתק והוא חולם לפתוח ב-11 ע"ח מרסלו שאולי יקבל מנוחה. בתמונה בכתבה מראים את שני האחים מנשקים את האם שחצויה לקראת המשחק| כתבה נוספת מדברת על 'דרבי המספרות' - במארקה קיבצו מספר שערים מרהיבים במספרת, לא רק זה של כריסטיאנו - המספרת של ראמוס העונה מול אפועל ניקוסיה, זו מול סביליה בפיחואן ב-2016, וגם כמה מהצד שלהם כמו גריזמן, סאול ועוד. אם היו ממש משקיעים היו מזכירים גם את בנזמה ב-2016 - בקלאסיקו בעיקר וגם נגד גיחון| באתר כתבו גם 'על מה יש לשחק' מצד שתי הקבוצות: המקום השני| זידאן מעולם לא ניצח את אתלטיקו בברנבאו בליגה| גארת' בייל - שער אחד בלבד ב-15 דרבים - הדסימה| תואר הזאמורה - מצד אובלק| אתלטיקו רוצה עוד עונה בלי הפסד דרבים, דבר שקרה לה לראשונה מזה זמן רב ב-2006/07, ומאז עשתה זאת בין 2013 ועד אשתקד.

מי שבוודאות ישחק מחר זהו כריסטיאנו רונאלדו שלא יקבל מנוחה. במארקה מדברים על מפגן עוצמתי של הקהל לכבודו אחרי הצמד הנפלא בטורינו ובעיקר השער במספרת שגרר ריספקט ענק גם מהקהל המקומי. כריסטיאנו יזכה לעידוד מיוחד ואולי לשלט, ובברנבאו רוצים לראות אותו מתקרב עוד קצת למסי בקרב על תואר הפיצ'יצ'י.

שער ה-AS:

'זידאן מכפיל את המנוחה של כריסטיאנו - ויוצא נשכר'| עם הצרפתי על הקווים, כריסטיאנו קיבל מנוחה של 31 משחקים בשנתיים וחצי. העונה יש לו תשעה משחקים פחות מאשר מסי. 17 מהמשחקים אותם כריסטיאנו החמיץ לא קשורים לפציעה או עומס. בחמש וחצי השנים לפניכן עם מוריניו, אנצ'לוטי ובניטס - כריסטיאנו נח 33 משחקים בלבד ורק 15 משחקים בהחלטה טכנית, בעיקר בגביע. זידאן הכפיל את המנוחה שלו. כריסטיאנו כבר לא מגיע לשלבי ההכרעה של העונה כשהוא מותש. בעונת האליפות של מוריניו הוא שיחק 55 משחקים וכך גם בעונה אחר-כך. עם אנצ'לוטי על הקווים בעונתו השנייה הוא שיחק 54. העונה יש לו רק 36 משחקים. שוב חזרו על הציטוט של זידאן - "אם תנוח מפעם לפעם ותאמין בי - תאריך את הקריירה שלך".