כותרות העיתונים הבוקר


כתב: צוות האתר | תאריך: 07/03/2018

שער המארקה::

"כדאי לכם ללמוד"| אלופת אירופה העבירה לפאריס סן-ז'רמן שיעור בכדורגל אחרי משחק מצוין לכל החבר'ה של זידאן| למטה בקטן(קטן מדיי) נכתב שכריסטיאנו הגיע לרצף של תשעה משחקים ברציפות בהם הוא כובש בליגת האלופות| למטה תיראו שגם ב-AS בחרו באותה תמונה לשער העיתון, מחזה די לא נפוץ גם לא במשחקי גמר צ'מפיונס.

בסיקור המשחק נכתב 'המלך כבש את פאריס' - לרבע הגמר עם שערים של כריסטיאנו וקאסמירו. 'ריאל מדריד הציגה את כוחה בפאריס. כריסטיאנו רונאלדו נשאר המלך'. נכתב שהקהל של פאריס הבטיח לריאל מדריד גיהנום לקראת המשחק, אבל כריסטיאנו, המלך של אירופה, לא פסח על פארק הנסיכים והגיע גם לשם כדי לעבוד - לכבוש. 'גביע אירופה נותר בגדר תעלומה לכולן אבל לא עבור הקבוצה של זידאן'. נכתב שפאריס הייתה יריבה מאתגרת על הנייר, היא שברה את השוק, אבל היא לא הצליחה להזיז לריאל מדריד. עוד נכתב שבמשחק הזה זידאן פגע בול עם המערך וקיבל תמורה מכולם. הוא ראה את ריאל מדריד שהוא רצה לראות - רצה, לוחמת, לוחצת, מרוכזת, חכמה עם הכדור, מפרגנת, כובשת ומנצחת. קרוס, מודריץ', בייל ואיסקו? לא היינו זקוקים להם כשיש את קובאצ'יץ', קאסמירו, לוקאס ואסנסיו.

במארקה נכתב שאסנסיו היה הנסיך בפאריס ע"ח אמבפה, ולוקאס ואסקס קיבל את הציון הגבוה ביותר מבין שחקני הקבוצה| כתבה נוספת דיברה על זידאן - יש לו כבר שתי זכיות של הגביע אותו בפאריס רוצים יותר מכל, והאם הוא בדרך לזכייה השלישית?| כתבה אחרת דיברה על הרצף של ריאל מדריד מול דניאל אלבס שניצח אותה 22 פעמים בקריירה - יותר מכל שחקן אחר. ריאל משאירה את אלבס פעם שנייה ברציפות ללא הצ'מפיונס, לאחר ה-4:1 המוחץ בגמר אשתקד בקארדיף כשהיה שחקנה של יובה, ועכשיו עם שני נצחונות רצופים על פאריס.

שער ה-AS::

"בשער הניצחון" - על רקע תמונה של כריסטיאנו וקרבחאל חוגגים את שער היתרון| כריסטיאנו הבקיע את השער ה-12 שלו העונה בצ'מפיונס וקאסמירו הכריע וקבע ניצחון ראשון לריאל מדריד על פאריס סן-ז'רמן בחוץ| למעלה: ריאל מדריד הייתה כמה רמות מעל פאריס נטולת כדורגל שלא הופיעה| זידאן:"עשינו משחק יוצא דופן במגרש קשה מאוד. המאמן המפסיד אוני אמארי:"זו לא אכזבה להיות מודחים ע"י ריאל מדריד"|

באתר חפרו לעובי הקורה על הרצף של כריסטיאנו בצ'מפיונס, כאמור תשעה משחקים רצופים בהם הוא כובש. יש לו 14 שערים באותה ריצה יפה כולל הצמד בגמר אשתקד נגד יובה. כריסטיאנו כבש באותו רצף חמישה צמדים ועוד 4 פעמים בבודדת, כמו אתמול. היה לו רצף של שמונה משחקים רצופים בהם כבש, זה קרה בעונת הדסימה. הוא מוביל את טבלת הכובשים במפעל העונה עם 12 שערים ואחריו במקום השני קיין עם 7.

גילם בלאגם העיתונאי המוערך כתב טור ב-AS - 'כריסטיאנו היה בכל מקום', והוסיף שזה היה עוד לילה מפואר של ריאל מדריד בליגת האלופות אבל גם ביום מעולה של כל הקבוצה, צריך לשים לב לכריסטיאנו. הוא הראה את התשוקה שלו - דרש את הכדור, דירבן והזיז את השחקנים בתנועות ידיים, הרגיז את המגנים, וכמובן כבש. בהתחלה הוא לקח את האחריות באופן אולי מוגזם, גם בשל היעדרם של קרוס ומודריץ' וניסה לרדת אחורה, אבל בהמשך השתחרר ושיתף אחרים. הנגיעות שלו בכדור היו נהדרות והוסיפו ביטחון לקבוצה. שיתוף הפעולה עם ואסקס ואסנסיו משתפר, והגול הראשון הוא תמצית העניין.

גם בכלי התקשורת ברחבי העולם 'עפו' על המשחק של ריאל מדריד. 'ריאל מדריד משכנעת את אירופה - היא רוצה להגיע לקייב', נכתב, כשפאריס ספגה גיחוכים - "הייתה רוח רפאים שלא התאימה לכדורגל". בצרפת בעיקר ביקרו את פאריס שלא עמדה בציפיות, היו חסרי ניצוץ. ב-'אל-פאיס' נכתב - "ריאל הרגישה בפאריס כמו בפארק שעשועים. פאריס עדיין מחפשת את גן העדן אליו הגיעה ריאל מדריד כל-כך הרבה פעמים בהיסטוריה שלה". ב-'אל-מונדו' נכתב - "ריאל תפסה את כס המלוכה בפאריס ושמרה את העונה בחיים. המלכה של הטורניר עדיין נושמת". ב-'ספורט' הקטלוני היו בבאסה - "אותו סרט כמו תמיד. ריאל סיימה את העבודה שהתחילה בברנבאו". ב-'גאזטה דלה-ספורט' האיטלקי כתבו - "ליגת האלופות היא תמיד הזמן של ריאל מדריד, ניהול משחק נפלא של זידאן. זו לא תהיה הפתעה לראות אותם בקייב". המירור ההאנגלי - "כריסטיאנו מגלם את הרצון והאופי של ריאל מדריד. ברור שהמטרה שלה היא ליגת האלופות".