הערב: מארחים את נומנסיה בגומלין 1/8 הגמר


כתב: צוות האתר | תאריך: 10/01/2018

עם יתרון 3:0 ממשחק החוץ ביום חמישי, בכדורגל לא משכנע ובזכות שערים של בייל ואיסקו בפנדלים וקינוח של בורחה מאיורל, ריאל מדריד תארח הערב את נומנסיה בברנבאו.

שער המארקה: 'כולם הם אחד', זה המסר שהעביר זידאן לשחקנים באסיפה שערך לפני מסיבת העיתונאים נגד נומנסיה, מסר חשוב להמשך העונה. זידאן דורש אחדות ואמר לשחקנים שהוא בוטח בהם ושהאחריות היא על כולם, והוא בראש ובראשונה בתור מאמן. במשחק הראשון בברנבאו בשנה החדשה - ריאל רוצה לצאת מהמשבר והקהל רוצה קצת ליהנות.

כצפוי, שחקנים בכירים נותרו שוב מחוץ לסגל כמו מודריץ', ואראן וכריסטיאנו שאולי היה מעדיף לשחק ולנפח את רקורד השערים שלו, ראמוס ובנזמה פצועים וקרבחאל, מרסלו, קרוס וקאסמירו על הספסל. איסקו גם כן לא ב-11 וגארת' בייל שדיברו על כך שהמטרה היא שיישחק 90 דק' - נשמר למשחק נגד ויאריאל ביום שבת ככל-הנראה. לא רק שבייל לא בהרכב הוא גם מחוץ לסגל ותופתעו - הוא כשיר. זו תהיה שוב הזדמנות של השחקנים הצעירים שהגיעו בקיץ ולא מקבלים אשראי מזיזו - נמצאים בירכתי הסגל מבחינת דקות משחק - יורנטה, סבאיוס, תיאו ו-ואייחו שהצטרפו הקיץ וכמובן מלך השערים שלנו בגביע, בורחה מאיורל עם 3 כיבושים. גם אסנסיו ב-11. ב-AS הגדירו את זה יפה 'היחידה השנייה נבדקת שוב'. ב-AS השוו בין שחקני הרכב השנה לבין שחקני הספסל ונכתב שפפה למרות שסבל מאינסוף פציעות - שיחק הרבה יותר מחסוס ואייחו. נומנסיה מחוזקת בסאול גארסיה המגן השמאלי שהושאל מדפור השבוע ויפתח בהרכב ואין לה מה להפסיד. 1500 אוהדים של הקבוצה יגיעו לברנבאו הערב. הקבוצה מדורגת במקום הרביעי בליגת המשנה וסיימה במחזור האחרון בתיקו 2:2 בחוץ מול קולטורל. מאזנה לאחר 21 משחקים עומד על 10 נצ', 6 תוצאות תיקו ו-5 הפסדים.

המשחק מקבל משמעות מרתקת בהתחשב בכך שבתקשורת דיווחו הבוקר בהרחבה על האסיפה של זידאן אתמול ושפכו אור מעבר למה שנכתב. אחד השחקנים הצעירים, אם לא יותר - התלונן בפני זידאן בקול רם וללא בושה שלטענתו לא הטובים באמת הם אלה שמשחקים ושהמאמן זידאן הולך עם שמות. מעניין יהיה לראות איך הברנבאו יקבל את השחקנים.