שיחה ארוכה בין זידאן והשחקנים למציאת פיתרונות


כתב: צוות האתר | תאריך: 09/01/2018

משחק הגומלין מחר נגד נומנסיה בשלב 1/8 גמר גביע המלך הוא המשחק הראשון של ריאל מדריד בברנבאו לשנת 2018. והוא הדבר האחרון שסיקרן את התקשורת לקראת המשחק, ולא רק משום שהמשחק הוכרע כבר בסיבוב הראשון. התקשורת הוציאה ציטוט יפה מזידאן - "כולנו אשמים, אני והשחקנים, ואני לא אפיל את החרא על מישהו אחד". אותה מסיבת עיתונאים החלה באיחור משום שזידאן נפגש עם השחקנים במטרה למצוא פתרונות ואמר להם 'יש לנו הרבה עבודה'. המאמן לא הרחיב בנושא ואמר לכתבים שהכל יישאר בינו לבין השחקנים שלו.

"אני לא אספר לך על מה דיברנו, אנחנו מדברים כמו שקורה בכל קבוצה. אתה יכול לנתח את זה איך שבא לך. חלק יגידו משבר, אני אגדיר בצורה אחרת. אנחנו מחפשים פתרונות כדי לשפר את המצב. יש לנו הרבה עבודה, הדברים לא הולכים כמו שאנחנו רוצים. אנחנו צריכים לעבוד יותר מתמיד, זה לא רק בפן הפיסי או במשחק ההגנה. צריכים להשתפר בהכל, אין לנו ברירה אחרת ויש לנו מחויבות. אני בטוח שהפגישה תעשה משהו".

במארקה נכתב שזידאן נתן לשחקנים לדבר ושאל את דעתם, מהן הסיבות שהובילה לעונה החלשה של הקבוצה בליגה ואמר שהוא מגבה את כולם אבל חייב לבוא שינוי. נאמר שהפגישה ארכה כחצי שעה (לעומת דיווח ב-AS שזה נגרר ל-45 דק') והשחקנים לקחו אחריות והודו שהם פחות טובים. נאמר שיש הרבה מאוד על כף המאזניים וגם אם הליגה אבודה - גביע המלך חשוב מאוד, תואר בו הקבוצה לא זכתה כבר ארבע שנים, וכמובן הדובדבן שבקצפת - ליגת האלופות. זה היה המפגש הארוך ביותר של זידאן עם השחקנים שלו מאז מונה לפני שנתיים, אפילו לפני משחקי הגמר הוא לא דיבר כל-כך הרבה וגם הקשיב. המטרה היא לסגור את הפצעים הפתוחים. זידאן הבהיר שוב שהוא 'הולך עד המוות' עם הקבוצה שלו.