יש דאבל!!!


כתב: דור רומנו | תאריך: 04/06/2017

איך זה מרגיש להיות אלוף אירופה? מרגיש נפלא. אנחנו ריאל מדריד. הקבוצה הטובה בהיסטוריה וזו שהערב ניצחה את ההיסטוריה. הראשונה לזכות במפעל פעמיים ברציפות. והנה כריסטיאנו עוקף את מסי בסיבוב וגביע אירופה חתום על שמו. הראשון שכבש בשלושה גמרים, עם צמד מצוין היום ובסה"כ עשרה שערים בנוק-אאוט! אבל זה תואר של קבוצה. מהמאמן זידאן, שזכה פעמיים בתואר תוך 18 חודשים, עם המגנים הטובים בעולם, עם הקפטן ראמוס שהיום התעסק רק בהגנה, קאסמירו, איסקו, הכוכבים האחרים. הגמר הכי קשה הפך בדיעבד לגמר הכי קל. מחצית שנייה חשמל. לא צריך נס של ראמוס בדקה ה-90. דאבל ראשון מאז 1958. ואפילו בייל עלה מהספסל במחצית השנייה ונהנה מכל רגע.

יש הרבה מה לכתוב, החל מסיקור כל אירוע שהיה במשחק המרגש הערב(מחצית ראשונה חלשה, שיוויון ענק ומרגיז של יובה ועד לבומבה של קאסמירו ככה משום מקום), ועד לשיאים של כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס, השער של אסנסיו שמסמל את העונה של ריאל מדריד בה גם הצעירים לקחו חלק -  ואחרים. אבל אין לנו כוחות כרגע, פשוט צריך ליהנות - ליהנות מהרגע. לשמור כל תמונה במחשב, לצפות בעוד ועוד סירטונים, לחכות ולראות מה יגידו השחקנים, מה יאמרו כוכבי העבר ומה גוטי או פיקה יצייצו בטוויטר. 'האגדה של ליגת האלופות', סיכמו במארקה, והיו חדים כתער, כרגיל. ממליץ לכולם לרכוש את הגיליון מחר, מי שיכול.

ובשנה הבאה נחזור שוב, עם אותן המטרות. הגביע ה-12 שלנו, ואנחנו רוצים את הגביע ה-13. רוצים את הטרבל. ככה זה במועדון הטוב בעולם. הטירוף פה בליאו-בלומס, באמת, אין לי מילים כבר, שלא נדבר על אלה מביניכם שהיו ברי המזל לצפות בגמר מקארדיף עצמה. מתרגש, מתלהב כמו ילד. דור הוא ריאל מדריד וריאל מדריד היא דור. ויתרתי על שעות שינה לזמן הקרוב ואני משוכנע שגם אתם, ועכשיו הולכים לצפות בשידור החוזר ואז לסיבלס. איזו עונה פנומנלית הייתה לנו, פשוט בלתי-אפשרי להסביר. Somos El Real Madrid. Somos Campeons de Europa

אז בואו נשמע אתכם: דיון המשחק בפורום - לחצו כאן!