מבט מבפנים

'המצלמה הנסתרת' של המארקה מפרטת על החגיגות בחדר ההלבשה לאחר הזכייה בסופר-קופה האירופי. הברכה מחסה, השירים שהושמעו בקולי-קולות בחדר ההלבשה ומה לחש ראמוס באוזנו של קרבחאל?


כתב: דור רומנו | תאריך: 11/08/2016

המצלמה הנסתרת של המארקה חושפת, סתם לא. באתר העלו כתבה חביבה שמספרת על החגיגות לאחר הזכייה בסופר-קופה. את ההתפרצות של השחקנים למסיבת העיתונאים כפי שעשו לקרלו אנצ'לוטי במעמד הדסימה - כבר ראיתם. השעה היא 00:15 שעון ספרד ושעה אחת קדימה בשעון ישראל. השחקנים פורצים ב-'רכבת' ומעבר לשירת ה-'קמפאונס, קמפאונס' - שרים 'מי מעז לקלח את המאמן זידאן?' לפני שממש לא ירחמו עליו וישפריצו שמפנייה ובירות. הקפטנים סרחיו ראמוס ומרסלו הובילו את השיירה ואליהם הצטרפו לוקאס ואסקס, אלבארו מוראטה, קאסמירו, קיקו קאסייה, רובן יאנז השוער השלישי וכן מרקו אסנסיו. זידאן חייך, קיבל את 'רוע הגזרה' אבל מעבר לחיוך פה ומחמאה שם לכל שחקן שהתקרב אליו - העדיף לתת לשחקנים להשתולל ולחגוג לבדם.

המאמן קיבל הרבה מחמאות מכלי התקשורת וגם בשיחות בין השחקנים עצמם על כך שלא בחר בדרך הקלה והסתכן באיבוד התואר כשוויתר על שירותיהם של גארת' בייל וטוני קרוס וכן שילב את לוקה מודריץ' רק במחצית השנייה, כל זה בראייה עתידית ורצון שהסגל יהיה בריא ורענן לפתיחת הליגה. זידאן צפה בקטעי וידאו של המשחק לאחר-מכן וניתח לבדו את הבעיות והנק' החלשות. על כך לא הרחיבו אך סביר שזידאן לא אהב את שער השיוויון וגם את הדקות הרפויות של ריאל מדריד שלא נגעה בכדור בחלקים רבים מהמשחק.

מי שבדרך-כלל עושה שמח בחדר ההלבשה הוא חסה, הזמר הלא רשמי של הקבוצה. את חיבתו של חסה למוזיקה כולם מכירים והוא נוהג לשתף את האוהדים ברשתות החברתיות עם שלל ביצועיו. השחקן כבר פתח בפרק חדש בקריירה בפריס סן-ז'רמן אבל התקשר לקפטן ראמוס ובירך את השחקנים כשהוא על רמקול. בהמשך הקפטן קיבל הודעות טקסט גם מטוני קרוס וגארת' בייל. גם אלבארו ארבלואה פירגן לקבוצה ברשתות החברתיות ושלח הודעות שונות בוואטספ לחלק מחבריו. ראול היה המהיר מכולם עם תמונה של החבר'ה מניפים גביע באינסטגרם וגם כריסטיאנו ופפה עשו כן. הנה הלהיטים שהחבר'ה שמו בחדר ההלבשה בקולי-קולות לפני שהחלו לצלם אחד את השני עם הגביע - Gold (Kiiara), Don't mind (Kent Jones) y This is what you can for (Calvin Harris y Rihanna).

דני קרבחאל לחש באוזנו של ראמוס - 'עוד אחד! עוד שער ענק שלך ברגע גדול - כל הכבוד!', בעוד הקפטן אמר לו - 'דני, איך עשית את זה? איזה גול. אתה מפלצת!' נכתב בכתבה שאלבארו מוראטה הוא הצלם הטוב ביותר. רק כשהוא מחזיק את הטלפון התמונה תצא מדויקת ויפה, וכמובן שהייתה גם את היוזמה של התמונה של 'נבחרת ספרד של ריאל מדריד'. זידאן היה פחות פעיל ברשתות החברתיות והעלה תמונה קבוצתית. הוא הצטלם גם כן עם הצרפתים ואראן ובנזמה ועם בנו לוקה שהיה על הדשא בסאן-סירו וחגג את הזכייה בגביע ה-11. הפעם הוא כן קיבל את המדלייה משום שבטופס המשחק היה השוער השלישי בניגוד לגמר. כל שחקני הסגל קיבלו מדלייה אגב, גם אלה שלא שיחקו - במשלוח מהיר.

הנשיא פלורנטינו פרס אמנם לא התלהב כמו אחרי הזכייה בגביע האלופות ה-11 בגמר בסאן-סירו אבל הוא בהחלט קרן מאושר. מערכת היחסים בינו לבין זידאן מצוינת וגם הפעם היה חיבוק חם, על הפודיום ואחריו. פרס היה גאה לראות ריאל מדריד צעירה וספרדית - ממוצע גילאים 24 וחצי ושבעה שחקנים ספרדים בהרכב לראשונה בקדנצייה שלו. הפעם האחרונה שזה קרה הייתה איי-שם בזכייה השמינית, ה-'לה-אוקטובה' בשנת 2000 בגמר נגד ולנסיה בפריס. מבחינת פרס אגב, היכולת של רוב השחקנים הקנתה לו שקט נפשי בניגוד לביקורות על הפעילות הדלה של ריאל מדריד בחלון ההעברות.
תגובות