התגעגענו!

כדורגל טוב עדיין אבל ככה פותחים עונה! לא ברור איך יצאנו מהבלאידוס לא רק עם שלוש נקודות אלא גם עם שלושה שערים (1:3), אבל למי אכפת. בייל סיפק בישול נפלא לבנזמה, קרוס בעט לחיבורים לאחר שמודריץ' הורחק. לוקאס כבש את השער השלישי במהלך אדיר שכמוהו אנחנו רוצים לראות


כתב: דור רומנו | תאריך: 17/08/2019

גם בשתי העונות הקודמות המלאות של זידאן הוא פתח עם שלישיות במשחקי החוץ. אם בעבר הציפיות היו ברורות - אליפות, הפעם קשה לצאת מגדרנו אך בהחלט אפשר להתלהב מניצחון בכורה. הקבוצה הזו הייתה חייבת נקודות כמו אוויר לנשימה לאחר הקיץ שעבר עליה, על אחת כמה וכמה ללא אדן הזאר. אז לפני המשחק היינו חותמים על 0:1 פוקסי וכדורגל גדול אמנם לא היה וכנראה גם לא יהיה בקרוב, אבל גם הברקות מנצחות משחקים. ההברקה האמיתית הייתה הבחירה של המאמן לצאת מהקיבעון ולבחור בגארת' בייל.

לפתע, גם ללא הכוכב הבלגי שיכול להכריע משחקים ברגל, עם חאמס רודריגס, איסקו ולוקה יוביץ' שנכנסו למשחק (האחרון ערך הופעת בכורה) וכמובן לוקאס ואסקז המחליף הנצחי - הסגל של ריאל מדריד נראה עמוק, יש אופציות מהספסל. בייל, כאמור, פתח ב-11. בדקה ה-12 הוא קיבל כדור באגך שמאל, עשה סחרחורת לשומר שלו ויישר כדור רוחב. כל מה שנותר לבנזמה זה לדחוק לרשת, ואם לא הוא - כנראה זה היה ויניסיוס. 0:1 לריאל מדריד, התחלה מבטיחה. הוולשי היה פעלתן ושלח פצצה מצד שמאל רגע לפני ההפסקה, וגם לוקה מודריץ' בעט בסיבוב ואילץ את רובן בלנקו למתוח איברים. אך למקרה שתהיתם, ההגנה של ריאל מדריד, גם עם קצת יותר מוטיבצייה ורצינות - היא...ההגנה של ריאל מדריד.

אלברו אודריוזולה ממשיך לפשל. איבוד כדור שלו סמוך לרחבה, רק בנס, לא הסתיים בשער שווויון של בראיס מנדז. מזל שיאגו אספס שדחף את הכדור הצידה בסיום המהלך - היה בנבדל. סלטה הייתה קרובה להשוות, ובפתיחת המחצית השנייה קאסמירו עמד על הקו והדף עם החזה. גם טיבו קורטואה התעופף. הקצב השתפר משמעותית וכשהיה נראה שהמצב מסתבך, עם כרטיס אדום שטותי ללוקה מודריץ' (56) שדרך על דניס סוארס ללא כדור - הגיע המושיע, טוני קרוס, איך לא.

פעם בעונה הוא דופק גולאסו לחיבור, טוב שזה קרה הפעם. בדקה ה-60, רגע לפני שהמכבש של סלטה היה אמור להתחיל, קרוס התקדם ושלח בעיטה אדירה למשקוף ופנימה. יושבי הבלאידוס, למען האמת, היו אמורים לראות את הנולד. חמישה מ-14 שעריו של קרוס במדי הקבוצה היו נגד זו מגליסיה. אז תבואי כל יום, סלטה. המארחת פחות או יותר הרימה ידיים, נגמר האוויר. אותו חוסר אונים שאפיין את הקבוצה שלנו בעונה שעברה, וזה היה זמן החילופים: איסקו שעלה מהספסל הרגיש די בנוח, לוקה יוביץ' עלה להופעת בכורה רשמית בלבן, וגם..לוקאס!

פעם בשנה הוא דופק גולאסו לחיבור. הערב זה קרה

אם שני השערים הראשונים היו בהברקות אישיות, השער השלישי היה תאווה לעיניים. כדורגל שריאל מדריד של פעם הייתה משחקת. קאסמירו חילץ כדור, מרסלו-איסקו-בנזמה נגעו בכדור, ולוקאס הגיח בצד ימין ובעט בקלות לרשת. 0:3 גדול לריאל מדריד והיה נראה שהחבר'ה, אחרי טריליון שנה, וגם אנחנו - נהנים מכדורגל. איסקו כמעט כבש את הרביעי אך נבלם על ידי השוער, ואיקר לוסאדה (השם מחייב) הרס את הפנטזייה לשמור על שער נקי עם שער יפה לפינה הרחוקה בדקה האחרונה אבל למי אכפת.

לוקאס חוגג. תמיד מרגש. שער קבוצתי ענק
תגובות